Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek az jön össze, amit NEM akar?

Figyelt kérdés

Azok az ismerőseim,akik komolyat akarnak, azoknak sose jön össze a rendes párkapcsolat.

Akik meg nem akarnak komolyat, azok mindig előbb-utóbb egy komoly kapcsolatban találják magukat, ahonnan pár év után kilépnek, mert nem is akarják az egészet.

Lényegében mindenki megszívja, mert ez így senkinek sem jó.

Az élet minden területén az akaraterő az segít elérni a célokat.

Párkapcsolati téren viszont pont fordítva van, itt minél jobban akarsz valamit ,annál esélytelenebb.


2020. jan. 26. 09:02
 1/8 Lachesys ***** válasza:
27%
szerintem meg eleg sokaknak az jon osze amit akarnak.
2020. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindjárt lejár a mosógép
2020. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Én már kiteregettem. Most kávézok. 😀😀
2020. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

"Akik meg nem akarnak komolyat, azok mindig előbb-utóbb egy komoly kapcsolatban találják magukat, ahonnan pár év után kilépnek, mert nem is akarják az egészet."

Ha nem akarják, akkor mégis hogy a picshába maradnak benne évekig a kapcsolatban? Fegyverrel kényszerítik őket vagy mi?

2020. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki nyugodt, lesz ami lesz alapon ismerkedik sokkal természetesebben kialakul valami.
2020. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez majdnem olyan, mint a mágnesesség. AZ embereknél is van egyfajta alap vonzás-taszítás dolog, és ez állhat mögötte.
2020. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kényelmi alapon maradnak benne a kapcsolatban.
2020. jan. 26. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben a nő lép félre.
2020. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!