Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek ki a komfort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a komfort zonámból? Nem megy az ismerkedés. Nagyon nyuszi vagyok. El lehet valahogy kezdeni? Vagy már késő nekem? 31f

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 06:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19... és? nem élve égsz el. csak hibát követsz el, ami egyszerűen KELL.
2020. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Boltba megszégyenülés nélkül próbálkozhatsz, és ha nem jön össze kellemetlenül se fogod érezni magad. Csak megkérdezed hol találod ezt vagy azt, pláne ha tényleg nem tudod hol van, segítséget is kapsz, és segít az ismerkedés elkezdésében.
2020. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja és nem késő, előző vagyok.
2020. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Megértem a problémád, én is ilyen férfi vagyok aki csak úgy nehezen kezdeményez beszélgetést, főleg ha gyönyörű a lány. Egyszer előfordult, hogy buszon ültem, gyönyörű nő jött velem szemben, végig mosolyogtam rá egyszerűen nem tudtam másképp nézni, aranyosan visszamosolygott, elsőnek köszönt(!), mégse voltam képes utána menni beszélgetni, pedig biztosan nyitott lett volna rá. Azóta is bánom.


Nekem leginkább közös hobbi, program közben könnyű beszélgetni, amikor korábban már történt valami kapcsán kis párbeszéd, avagy netes ismerkedés utan személyes találkán, hiszen akkor már van közös témánk.


Azt javasolom, keress olyan lehetőséget környezetedben, amit szívesen csinálsz és emberekkel beszélgethetsz. Táncóra remek lehetőség határaid feszegetésére!

2020. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy mi módokon lehet kilépni a komfortzónánkból és persze ismerkedni lányokkal a jelen helyzetben?

Ha ugyan én nem vagyok annyira nyuszi, de teljesen együtt érzek a kérdezővel, nehéz megtalálni a közös hangot idegen emberekkel, de még a megfelelő idegenek felkutatása is nagy feladatnak bizonyul. Így alakult hogy 27 évesen is csak egyre keresek és vágyódom, ahelyett hogy a fiatal éveimet élvezném ki

Viszont csakis azokért az évekért kár, nem az olyan emberekért mint a kérdező vagy én

2020. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!