Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek ki a komfort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a komfort zonámból? Nem megy az ismerkedés. Nagyon nyuszi vagyok. El lehet valahogy kezdeni? Vagy már késő nekem? 31f

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 06:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Soha se késő
2020. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem késő. Szedd össze a tökeidet, indulj el, és mosolyogj! Komolyan, mi bajod lehet? Meghalni biztos nem fogsz.
2020. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Szólíts meg embereket utcán valamilyen útirány felől érdeklődve vagy bármi. Fő a gyakorlat.
2020. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
1 lèpès: írj rám ès ismerkedjünk :)
2020. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Neked bejönne, ha a csaj kezdeményezne nálad? Pl feldobná, hogy menjetek el együtt enni, inni, ilyesmi?
2020. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Bejönne,de igen kicsi az esélyem.
2020. márc. 8. 22:13
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem akadnál ki, hogy rámenős,úristen, mit akarhat?

Mert én pont ilyesmi visszahúzódó fiúval szeretnék kapcsolatot kezdeni, úgy látom, nekem kellene megtenni az 1. lépest, csak félek, hogy kiakasztom. (Nő vagyok).

2020. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Netes tarskereso. Ott nem eloben beszelsz. Ha ugyetlenkedsz chat kozben, belejossz, tanulsz a hibakbol.
2020. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Élőbeni hibázásokból is tanulsz.
2020. márc. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nem késő, ugyan. Ne azoknak akarj megfelelni, akik ezt akarják belédmagyarázni. Alapvetően jó amiket itt többiek leírtak, illetve majd ezt kell tenned, de nem most. Ha ezeknek az ismerkedéseknek most indulsz neki, akkor csak kudarc fog érni. Először magadat kell jobban megismerned, olvass rengeteg könyvet, tanulmányt, fórumot az elfogadásról, önismeretről, nőkről, szexualitásról,járj el olyan helyekre ahol sok ember van, pl. edzőterem, fitnesszterem, akármi. Utána ismerkedj neten, de ne akard mindenáron azt éreztetni egy nővel, hogy tetszik neked, majd ő úgyis közli, ha akar valamit.

Utána randik, stb.

2020. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!