Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek ki a komfort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a komfort zonámból? Nem megy az ismerkedés. Nagyon nyuszi vagyok. El lehet valahogy kezdeni? Vagy már késő nekem? 31f

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 06:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Eléggé lehetetlennek tünik hogy lesz valakim egyszer
2020. márc. 9. 14:52
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes elindulni és tenni valamit, hogy legyen.
2020. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha ezt hajtogatod folyton, ezt erősíted magadban és akkor tényleg nem lesz. 31 éven keresztül nem csajoztál, nem volt párod, most szeretnél, de miért gondolod, hogy most egy nap alatt ez megoldódik? Ehhez idő kell, de megéri, nyugi, vegyél erőt magadon. Tegyél érte, teljesen mindegy mit, de a legrosszabb az, ha semmit sem teszel érte.
2020. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért nem feltétlenül kezdeném rögtön az emberek leszólításával, ha látják rajtad, hogy bizonytalan vagy, rögtön megaláznak
2020. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mitől félsz? Minek van akkora súlya h megtorpansz?
2020. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Még a meg szolitás se megy. Eléggé izgulok. Sose csináltam ilyet.Nem tudom mit mondjak. Nincsen témám.gyakorlatilag az egész ismerkedés nem megy.
2020. ápr. 23. 10:42
 17/25 anonim ***** válasza:
A Társalgás művészete című könyv hátha segíthetne. Ha a megszólítás, idegenekkel való beszélgetés azért nem megy, mert szorongsz, akkor kérd pszichológus segítségét (ha már próbáltad és nem volt haladás, keress másikat).
2020. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De mitől félsz? Mi az ami ha megtörténik akk belehalsz?
2020. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18 as. Talán attól hogy be égek!
2020. ápr. 23. 13:38
 20/25 anonim ***** válasza:
Vállalj olyan munkát, ahol rá vagy kényszerítve, hogy kommunikálj másokkal. Egy ismerősöm elég félénk, halk ember volt. Aztán elment postásnak. Teljesen jót tett neki!
2020. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!