Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted mennyire gyakori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire gyakori, hogy az egymásnak tetsző felek ismerkedés elején bénáznak?

Figyelt kérdés

Pl. nem mernek egymáshoz odamenni...?


Szerinted kinek mi a feladata ilyenkor? Pl. hibalehetőség, ha a nő kevés kezdeményezési helyzetet/lehetőséget teremt a férfinak? v. ha a felek nem tudnak közvetlenül viselkedni bizonyos helyzetekben, annyira zavarban vannak...?


Az ismerkedés kezdetekor szinte minden nap beszélnek már pl. munkahelyen? v. csak éppen-éppen valamennyit egy-két naponta (gondolom mindkét félben ott a félelem, hogy ne legyenek túlságosan tolakodóak)...


Néha nagyon ráfeszülök az ismerkedésre, főleg, ha egy olyan emberről van szó, akiért odaáig vagyok...nem tudok természetesen viselkedni, úgy érzem magam, mint egy kisiskolás...Nehezen merek beszélgetést kezdeményezni, annak ellenére is, hogy már többször beszéltem az illetővel..-_-'


Szégyellem is magam, mert lassan halad a dolog. De az is lehetséges, hogy jól van így, csak türelmesnek kell lenni és oldódnak a felek az ismerkedés alatt...(vagy nem?)


26N



2020. márc. 3. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Igazából szerintem ez csak akkor tűnik bénázásnak ha nem kölcsönös a dolog. Hogyha mind a ketten akartok valamit egymástól akkor inkább örültök neki, hogy a másik is tök béna mert bejössz neki és nem akarja elrontani.

Szerintem mindenki bénázik kicsit. Még az is akinek sok önbizalma van. Nincs is ezzel baj, megvan a maga szépsége.

A kezdeményezésről meg annyit, hogy szerintem kölcsönös érzelmeknél nem lesz ilyenre szükség. Hogyha azért mindketten küldtök jeleket, vagy éppen annyit bénáztok, hogy tök egyértelmű a helyzet akkor úgy is ki fog alakulni magától. Nem hittem soha a kezdeményezésben, hogyha kölcsönös volt a dolog akkor soha nem volt arra szükség, hogy az egyikőnk odaálljon szerelmet vallani. Ne izgulj rajta, ha kölcsönös a dolog, ha megvannak oda-vissza a jelek akkor valószínűleg alakulni fog. Ha jobban megismeritek egymást úgy is tudtok majd közvetlenebbek lenni.

2020. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm. Megnyugtattál. :)
2020. márc. 3. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha két ember úgy igazán bejön egymásnak, akkor nem rójuk fel a másiknak, meg ha bénázik is, a végén mindketten jól jöttök ki belőle, max utólag nevettek rajta egy jót. Az elején előfordul, hogy az ember bénázik, de hát nem ronthatunk ajtóstul a házba ;)
2020. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hasonló kaliberű személyről van szó, akkor nagyon valószínűsíthető a dolog, nem szokatlan.
2020. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A zavartság bizonyossága annak, hogy hatással van rád/hatással vagytok egymásra. Ez általában szimpatikus és nagyon jól esik az embernek, főleg ha nem megy át egy folyamatos ügyetlenkedésbe. :)
2020. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ritka.

A legtöbb esetben aki megszolalni sem tud hamar kispadra lesz tève

2020. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!