Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek egy 31 éves pasival aki a szüleivel él és teremőrként dolgozik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Én nem.

Hogy jön ide az elmebaj tag? :D

2020. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hol? A hullaházban? Azzal semmi para, hogy a szüleiddel élsz, bár kérdéses, hogy miért. Lusta vagy, életképtelen egyedül élni, ld. főzés, mosás, takarítás vagy csak spórolsz, és emiatt laksz otthon?

Teremőrként nem fizetnek agyon. Gondolom múzeumban, galériában vagy. Itt inkább ez lesz a gond a nők szemében, hogy neked elég ez a 8 általánost megkívánó munka.

2020. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van egy 31 éves teremőr ismerősöm, akinek fiatal barátnője van. Lehet azóta elhagyta? :O
2020. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hogy ismerkednèk.


A mai világba csak azèrt albèrletbe költözni külön, hogy elmondhassa valaki nem a szüleivel èl mert az cikinek számít szerintem hülyesèg. Inkább lakjon a szüleivel úgy nincsen extra kiadás ès jobban lehet fèlretenni. Attól mèg, hogy a szüleivel lakik valaki nem feltètlen lista is. Ugyanugy segíthet otthon moshat magára stb...

2020. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feltéve, ha képes elköltözni, ha komolyra fordul a dolog.
2020. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 57/F
2020. márc. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha mások visszaigazolasa kell mielőtt valakivel ismerkedsz, lehetőleg ne ismerkedj senkivel.
2020. márc. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pl. összejönnék egy munkásszálláson élő takarítóval is, ha vannak céljai, megvalósítandó tervei (+ ha nem idióta, persze).


Sőt, szerintem ilyen kondíciókkal lehet igazán ismerkedni! Ha valakit így is érdekelsz, az nem a pénzedre megy és nem a külvilág véleménye szerint éli az életét. Nincs ezzel semmi baj, sőt, ez egy kitűnő szűrő, ha nem a mennyiségre, hanem a minőségre hajtasz.

2020. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A szülős rész nem zavarna, de a teremőr igen,de az sem a fizu miatt.

En meglehetoseg ambiciozus vagyok es törtetö. 31 éves nö vagyok, a szakmám csúcsán, hobbim a tanulás igy 3 szakmám és 2 diplomám van, saját szakmámban a legjobb akarok lenni stb.

Számomra ez a megszokott, ez az értékrend. Anyukámtól is ezt láttam otthon,iszonyat karriert járt be,mig a világ legjobb anyukája is volt. Ő a példaképem, ebből adodóan Nekem fura, hogy ha valaki megelégszik ennyivel és nem vágyik többre.

Voltam egy sráccal, ő dohányboltban dogozott, utálta nagyony, de semmit nem tett volna hogy jobb munkája legyen. Szörnyen lehanagoló volt az állandó panaszkodás, és hogy várta a csodág. Nemcsak kiábránditó volt hanem rám is rossz hatással volt, visszahúzott...

De pl ismerek egy fiut aki vagyonőr, érttségie sincs, viszont a hobbiaival kapcsolatban iszonyat szenvedélyes és sokra vitte, mert a legjobb akart lenni bennük. Az ilyet megbecsülöm, csak neki meg én nem kellettem, mert öt zavarta a végzettsegeim és hogy 3x többet keresek nála. Engem nem érdekelt volna...

2020. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én. Igen.
2020. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!