Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért csak a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért csak a nagyon szép lányokat keresik?

Figyelt kérdés
Kicsit frusztrál, hogy nem kellek senkinek. Ápolt vagyok, tiszta és illatos. Tanult. Nem vetem meg a munkát, nem vagyok lusta. Szeretek jól szórakozni, nyitott vagyok bármilyen programra. Az egyetlen problémám, hogy nem vagyok az a kimagasló szépség. Csúnya sem, elvihet az ember strandra, nem leszek a víztől másik ember, de akkor is...tökre unom, hogy azok, akik csalnak mindenkit annyi pasit megkapnak, én pedig, aki nagyon hűséges, szeretetteljes és odaadó vagyok egy pillantást sem kapok...
2020. márc. 2. 21:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Igen, kaptam privátot, de rohadtul nem a szex érdekel. Én tartalmas, érzelmekre alapuló kapcsolatot akarok, nem folyamatos dugást.

Nem, nem a fullos fiúkat nézegetem. Nem a top réteget, kicsit unom ezt a vádlást. Ahogyan az sem érdekel, akár a pénze mennyi.

Annyit kérek, hogy ápolt legyen, művelt és tanult. Nem sok kérés.

Nem kamuztam, tényleg nem vagyok szép. Sok bántást kaptam a külsőm miatt. A divat érdekel, de olyan természetesen szép nem vagyok. Annyi hülyeséget írtatok néhányan. S

2020. márc. 3. 21:22
 22/26 A kérdező kommentje:
Sem irigy, sem megkeseredett nem vagyok. Csak érdekel, miért nem néz rám a kutya sem.
2020. márc. 3. 21:22
 23/26 VincentLaw ***** válasza:
100%

#18 Szerintem a grafikont nem sikerült értelmezni, de cáfolj meg, ha mégis. A fenti ábra azt mutatja, hogy a pasik hogy látják azon a társkeresőn a lányokat, amelyik az elemzést készítette. Szép gauss görbe jön ki, ami annyit jelent, hogy a pasik kicsit a realitás talaján értékelték a lányokat egy olyan skálán, hogy kit tartanak mennyire vonzónak. Balról jobbra haladva az oszlopokkal, nem vonzó, nagyon vonzó, közép tájt van az átlagos kinézet nagy vonalakban.

Ezzel szemben az alsó ábra, amire reflektáltál, hogy a lányok hogy látják a srácokat az oldalon. Bal oldalra sorolták a pasik 80% - át, miszerint átlagon aluliak, nagyon vonzónak meg senkit nem jelöltek.

Én is fent vagyok tinderen, konkrétan az ábrát teljesen megerősíti a tapasztalataim. Volt időszak, amikor időt, és energiát fektettem bele, hogy tényleg csak a nekem tetszőket húztam jobbra, hát annyira nem úszkáltam az egyezésekben. Aztán ahogy valaki említette, én is átálltam arra, hogy mindenkit jobbra húzok már, kicsit meguntam a dolgot, és már csak tényleg ilyen szórakozásból járok fel.

2020. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%

"Ahogyan az sem érdekel, akár a pénze mennyi."


Akkor átfordítom ezt hétköznapi nyelvre.

Téged nem az érmével megfogható pénz érdekel, de az nem férfi akinek nincs lakása. Tehát nem a pénz érdekel? Hagyjuk már, hazudozol. A tinderen gyönyörűen látszik h a nők elszálltak a realitás talajáról. Azért nincs párkapcsolatod, meg azért nem lesz jó senki sem, mert irreális elvárásokkal rendelkező embert kergetsz, aki lehet nem is létezik, csak te is mint minden lány hazudozik. Nem a pénz érdekel, nem a magasság számít, de 190 alatt nem férfi a férfi, nem az izomzat számít, de a kákabelű nem férfi stb... Tehát észre sem veszed csak a braddpittfélékre figyelsz fel. Aztán arról meg kiderül h a sok koxtól fel se áll neki, akkor meg az nem tetszik. Nőlj fel aranyom, vagy macskás leszel te is x év mulva.

2020. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megkeseredettséged árad szánalmas kommentedből is
2020. márc. 4. 21:57
 26/26 anonim ***** válasza:

Elhiheted ez nem egyedi probléma, nézd meg hányan írják ezt ki, de akár pasiként is kiírhatnád ugyanezt szóról szóra.


Egyetlen különbség az itt adott válaszokban van, nőként látod mit kapsz, pasiként meg megkapnád hogy biztos önismeretre, önfejlesztésre lenne szükséged, meg hogy incel vagy. Bár szerintem egyik válasz se fedi 100%-ban a valóságot. Nem is fedheti, mert itt az emberek nem ismerik egymást, tegyük fel több éve barátok lennénk átfogóbb képet lehetne alkotni. Meg normálisabb tanácsot, ami nem csak ugyanaz a sablon minden alkalommal.


Na de szóval van egy megegyező réteg mindkét nemben, de valahogy sosem találkoznak, sosem jönnek össze, pedig elméletben ez lenne az ideális. Nem értem ez hogy lehet.

2020. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!