Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért csak a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért csak a nagyon szép lányokat keresik?

Figyelt kérdés
Kicsit frusztrál, hogy nem kellek senkinek. Ápolt vagyok, tiszta és illatos. Tanult. Nem vetem meg a munkát, nem vagyok lusta. Szeretek jól szórakozni, nyitott vagyok bármilyen programra. Az egyetlen problémám, hogy nem vagyok az a kimagasló szépség. Csúnya sem, elvihet az ember strandra, nem leszek a víztől másik ember, de akkor is...tökre unom, hogy azok, akik csalnak mindenkit annyi pasit megkapnak, én pedig, aki nagyon hűséges, szeretetteljes és odaadó vagyok egy pillantást sem kapok...
2020. márc. 2. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel nem értek egyet, mert vannak, akik az átlagos nőkkel is megelégednének, azonban pont, hogy az átlagos nők is elkezdenek válogatni, így innen nézve meg nem csoda, hogy kölcsönös szívás lesz mindig a vége.
2020. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 LazyJones ***** válasza:
100%
Nem csak a nagyon szép lányokat keressük. Bár a szépség úgyis relatív mindenkinek, úgyhogy ha senki nem akar veled ismerkedni, alighanem rossz helyeken mozogsz.
2020. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
A lányok mièrt csak a nagyon jól kinèző fiúkat keresik?
2020. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez messze nem igaz a legrondább nőnek is van pasija
2020. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Az irigységed, a frusztráltságod meglátszik a külső kisugárzásodon. Hiába vagy átlagos szépség tekintetében, de a frusztráltság elcsúfítja az embert.
2020. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom a nehezen ismerkedő fajba tartozol te is. Nekünk nincs egy jól bevált platform, ahol a hasonlókkal ismerkedhetünk (mint pl a bulizósoknak egy szórakozóhely). Lutri, hogy valamiképp mégis egymásba botoljon két ilyen ember, értsd: felér egy lottó nyereménnyel.

Általában mégis sikerül a többségnek, csak az idő megy addig nehezen.. és egyre elkeseredettebb az ember. Míg egy nap meg nem kérdezi, "miért nem kellek senkinek?"

Kitartást! ;)

2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom átlag pistával te se állnál össze, különben már találtál volna egyet a többszázezerből. :)
2020. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Gyanítom, hogy nem a külsőddel van a probléma.


Mit teszel azért, hogy legyen esélyed megismerni valakit?


De gondolom arra vágysz amit azok a csilivili cicababák megkapnak.


Sok férfi keres olyan nőt mint te, és egész biztos, hogy nem nézel ki rosszul, valamiért nem vagy fellelhető.

2020. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni nem tudom, hogy egy nem csúnya, ápolt, okos nőnek ne akadna annyi "kérője", akik közül még válogatni is lehet. Nézz körül, hány csúnya és/vagy kövér nőnek van kapcsolata? Innentől kezdve nem hinném, hogy az lenne a probléma, hogy a fiúk csak a legszebb lányok után futnak.
2020. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Én pl nem a kifejezetten szép lányokat keresem, inkább a szenvedély számít.38F
2020. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!