Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor Budapesten vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor Budapesten vagyok és nézem a lányokat kb.100 lányból maximum 1-el tudnám elképzelni hogy randizzak. Hová járnak a normális, szép lányok? 23/F

Figyelt kérdés

Én normálisan öltözködök és mindenből normálisat veszek fel ami divatos.


Általában sokan túltolják a divatozást számomra. Kint van mindenük a pitsanadrágból vagy zöldre festik a hajukat vagy a hátukon virít egy Buda Fuckin' Pest tornazsák vagy lábukon egy szintén nagyon egyedi Vans Old Skool. Ha nagyon véletlenül


Normálisan nézek ki arcra is és testre is, szoktam eddzeni. Ennél fogva hasonló lányt szeretnék magam mellé.

De már ott tartunk hogy normálisabbnak kinéző lányokat is látok ezekkel a zsákos Frodókkal (Buda Fuckin' Pest stb.)


Én az egyediséget mindig nagy értéknek tartottam, legyen szó külsőről, belsőről. Ha valakin azt látom hogy szofisztikáltan, diszkréten de ízlésesen összeválogatott divatos ruhái vannak és nem tömegdivatot követ akkor az számomra nagyon megnyerő tud lenni és egyből érdekelni kezd hogy vajon milyen emberről lehet szó. Valószínűleg ők nem így gondolják, mert ezek a tömeglányok a tömegfiúkra buknak leginkább.


Egyetemre jártam korábban, sajnos otthagytam de azt kell mondjam ott olyan lányok voltak akiket keresek.


Általában úgy érzem magam Pesten mint egy zombi apokalipszis közben. Ahol a sok zombi a tömegdivatot követő, de belül nyilvánvalóan nagyon értékes személy. Én meg a túlélő aki próbál nem zombivá változni.



2018. aug. 28. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Otthon vannak és tanulnak. Nem az utcákon sétálnak céltalan.
2018. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem számít mit akarsz. Mindig a nöstény választ.. tehát cdak álmodozz.
2018. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt a gondolatom hogy vagy tanulnak vagy valamilyen kultúrált épület falai között vannak így gyakorlatilag az utcán szinte esélytelen hogy összefussak velük.
2018. aug. 28. 22:01
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem vegyél vissza az arcodból, és ne mindenkit az alapján ítélj meg, hogy milyen ruhát/cipőt/táskát visel éppen.
2018. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elet naaagy problemai. Ne az utcan akard osszeszedni a nemzombidat. Es ne itelj elsore.
2018. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy nagy arcom van, bocsi ha a frusztrációidat felszínre hoztam ezzel a kérdéssel.
2018. aug. 28. 22:09
 7/21 A kérdező kommentje:
Oké bennem a hiba, legyen így. De ez az egész történet csak a még frusztráltabb fiatalokat fogja kitermelni magából és a még több mentális problémát, a szorongásait csak ivással mérsékelni tudó embert. Talán erről mégsem én tehetek aki egy körön kívüli szürke egérke.
2018. aug. 28. 22:15
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is normális vagyok tök átlag de nőies ruhákkal. Én is inkább otthon vagyok és tanulok nem nagyon járok el sehova
2018. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A válasz közben megszületett: tehát a normálisak azok dolgoznak vagy tanulnak :D nem véletlenül nem találkozom össze az ilyen lányokkal
2018. aug. 28. 22:51
 10/21 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én nem látok egyet se.
2018. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!