Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor Budapesten vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor Budapesten vagyok és nézem a lányokat kb.100 lányból maximum 1-el tudnám elképzelni hogy randizzak. Hová járnak a normális, szép lányok? 23/F

Figyelt kérdés

Én normálisan öltözködök és mindenből normálisat veszek fel ami divatos.


Általában sokan túltolják a divatozást számomra. Kint van mindenük a pitsanadrágból vagy zöldre festik a hajukat vagy a hátukon virít egy Buda Fuckin' Pest tornazsák vagy lábukon egy szintén nagyon egyedi Vans Old Skool. Ha nagyon véletlenül


Normálisan nézek ki arcra is és testre is, szoktam eddzeni. Ennél fogva hasonló lányt szeretnék magam mellé.

De már ott tartunk hogy normálisabbnak kinéző lányokat is látok ezekkel a zsákos Frodókkal (Buda Fuckin' Pest stb.)


Én az egyediséget mindig nagy értéknek tartottam, legyen szó külsőről, belsőről. Ha valakin azt látom hogy szofisztikáltan, diszkréten de ízlésesen összeválogatott divatos ruhái vannak és nem tömegdivatot követ akkor az számomra nagyon megnyerő tud lenni és egyből érdekelni kezd hogy vajon milyen emberről lehet szó. Valószínűleg ők nem így gondolják, mert ezek a tömeglányok a tömegfiúkra buknak leginkább.


Egyetemre jártam korábban, sajnos otthagytam de azt kell mondjam ott olyan lányok voltak akiket keresek.


Általában úgy érzem magam Pesten mint egy zombi apokalipszis közben. Ahol a sok zombi a tömegdivatot követő, de belül nyilvánvalóan nagyon értékes személy. Én meg a túlélő aki próbál nem zombivá változni.



2018. aug. 28. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenki aki normalis az othon tanul vagy ejjel nappal dolgozik. Es elni mikor elnek.

Te meg sztm ne az oltozkodese alapjan itelj meg valakit...sztm eleg mellekes dolog (nyilvan ne jattjonkoszos szakadt ruhakban).

2018. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
jarjon koszos*
2018. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vidékiként Pestre jöttél lubickolni, és a munka gödörből nem látszik ki a jó nő igazán nem a pesti csajok tehetnek.
2018. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretek előítéletes lenni, és tudom nem szép dolog öltözködés alapján ítélni. De nálam egy felrajzolt szemöldök vagy a mainstream divat megrögzött követése, az egyediség igénye nélkül sok személyiségbeli vonást körvonalaz ami később megerősítést nyer azáltal hogy pl. hallom társalogni ezeket az embereket.


Nem ítélek el senkit, mindenkinek igyekszem megadni a bizalmat.

2018. aug. 29. 08:41
 15/21 anonim ***** válasza:

"mainstream divat "

Tudod egyaltalan milyen az? Ilyen ruhakban nem sok embert latok rohangalni😅

2018. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az elfajzott mainstream divatra gondoltam amibe a tornazsák is beletartozik
2018. aug. 29. 09:35
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus elcseszte a szemoldokom es egy darabig rajzolnom kellett. Aztan tetovaltattam mert nem not vissza (normalis szallas szemoldoktetovalas,termeszetes hatasu). Van h en is tornazsakba pakolok es megyek. Most akkor en nem vagyok normalis es biztos szar a belsom. Ahhhh...ertem mar.
2018. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mindenki olyan amilyen első ránézésre. Kivétel mindig van. De azt nem tudom ki szeretne az ilyen fiúkra, lámyokra hasonlítani. Mivel voltam már szórakozóhelyen láttam hogy az ezeknek a fiataloknak a gyűjtőhelye sokszor. Az értelmi szint, ugyanúgy ahogy a fellèpő zeneszövegei valahol a járdaszint alatt van. Arról énekelt idézek hogy sz* le a f***om és hogy mekkora szo*ás az élet. Ezek a fiatalok meg oda-vissza tudták a szöveget és erre szórakoztak.

Kövessètek őket, csak nyugodtan.

2018. aug. 29. 09:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lófrálnak ilyen lányok céltalanul az utcán, hanem megvan a saját baráti társaságuk, a saját hobbijaik, amikkel foglalkoznak. De hozzáteszem, az egyetemet végzett, intelligens és nem tucat lányismerőseim szinte kizárt, hogy megállnának bárkinek is, aki leszólítja őket az utcán, mert megvan a saját igényes körük, ahol ismerkedhetnek.
2018. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te az alapján zársz ki csajokat mert van egy Buda Fuckin' Pest tornazsákjuk? Az f@$za! Komoly levezetést is gyártottál hozzá! Cseppet se búsulj komám, biztos akad olyan aki nem ezt az elfajzott "méjnsztrím" divatot követi!
2018. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!