Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért csak a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért csak a nagyon szép lányokat keresik?

Figyelt kérdés
Kicsit frusztrál, hogy nem kellek senkinek. Ápolt vagyok, tiszta és illatos. Tanult. Nem vetem meg a munkát, nem vagyok lusta. Szeretek jól szórakozni, nyitott vagyok bármilyen programra. Az egyetlen problémám, hogy nem vagyok az a kimagasló szépség. Csúnya sem, elvihet az ember strandra, nem leszek a víztől másik ember, de akkor is...tökre unom, hogy azok, akik csalnak mindenkit annyi pasit megkapnak, én pedig, aki nagyon hűséges, szeretetteljes és odaadó vagyok egy pillantást sem kapok...
2020. márc. 2. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg te sem a szomszéd Pistát nézegeted, hanem azokat, akikkel az általad említett nők járnak.
2020. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a kisugárzásod a fő gond, mennyit mosolyogsz, milyen embernek lát a környezeted?
2020. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, eddig hány privátot kaptál?

Itt konkrétan még egy válasz alapján is írogatnak a férfiak, kinézettől és nemtől függetlenül. Akkor szerinted mennyire értelmes a kérdésed, hogy a férfiak csak a nagyon szép lányokat keresik? Ezek a srácok mindenkit keresnek...

2020. márc. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Velem a nem szépek sem állnak szóba
2020. márc. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 VincentLaw ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy így lenne, én sem a topmodel lányokat keresem (már csak azért sem, mert ott már olyan elvárások vannak, amiknek képtelenség megfelelni). Plusz volt már rá felmérés is, igaz az csak azt boncolgatta, hogy a neten való keresgélésnél a két nem hogy látja a másik nemet. Hogy ez a valós térben is így van, ez jó kérdés, de szerintem nem áll messze a valóságtól.


[link]


Nálad ami gond lehet, hogy

1. rossz helyre lőtted be magad, és mégsem tartozol az átlagos lányok közé

2. csak azokat a pasikat tartod potenciális jelöltnek, akik más lányok számára is azok, ergo a népszerű srácokat. Ez esetben az ilyen srácok válogatnak a jelentkezők közül, nem pedig a lányok a srácok közül és ebben a versenyben bizony alul maradsz, mert a kérdésben lévő 'szép lányokat' választják

2020. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"akik csalnak mindenkit annyi pasit megkapnak"


Igen, de milyen pasit kapnak meg? Látszólag "matchot", és? Ezek a lányok 30+ felett mennek a süllyesztőbe szépen lassan. 40éves korukra már csak kiégett senkik lesznek, s hogy kicseszett velük az életet hirdetik, meg minden férfi szemét, pedig valójában ők azok... Nah mind1.

A másik probléma meg, hogy te nem nézed férfinek azt aki nem 8/10es minimum bárhol is vagy a kategóriában ha már kategóriázunk. Tapasztalatból mondom, még úgy is h tinderen 5-600likeom/matchom volt (tehát a felső 20%-ba tartozom ezek szerint). Tapasztalatom szerint a egy 5/10es nő is 8-9es férfit akar, a többi nem férfi számára. Akikről te beszélsz "nagyon szép lányok" azok 90%-a hulladék. Nincs életcél, csak a mának él, csak azt nézi h lesz neki jobb, családalapításra képtelen, ilyen modern haszonleső. Ezekre vagy féltékeny? Szerintem ne legyél. A nők hajlamosak úgy beállítani magukat fényképeken, mintha ők lennének egy szépségkirálynők, pedig többségében az 1-1 jól beállított fénykép és köze nincs a valósághoz. Tehát beleszól a net, mint hazugsági platform. Ehhez hozzárakod a magyarországi gazdasági állapotot (sosem elég a pénz), megkapod ezeknek a lányoknak viselkedését. Egy értelmes férfi nem "csak" ezt nézi. Neked milyen férfi kell? Ilyen tömeg lúzer koxos kockahassal, úgy h közbe meg nem áll fel neki? Vagy értelmes, ilyen szintű kisebbségi komplexustól mentes való életben élő 2 lábon járó férfi? A döntés ott van.

2020. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak alapvetően a külső az, amitől vonzalmat éreznek. Nyilván vannak egyéb dolgok is, amik fontosak, de a vonzalomhoz mindenképp szükség van a vonzó külsőre is.
2020. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#15: Ez a hülye grafikon mégis hogy jött ki? Regisztrálj már Tinderre külön profilképekkel, nézd meg mennyi likeot kapsz, állítom hogy a női része meg is lesz cáfolva.
2020. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg állítom ugyanazt keresed mint az összes többi nő, ezért "nem találsz" senkit. Randiztam én már olyanokkal mint te, pont ugyanaz kell nekik is, csak mást hazudnak. Aztán ezekből lesz majd az incel női megfelelője, a macskás nő.
2020. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18: Tinder? Férfiként normálisan kitöltött adatlappal 2 év alatt 3 match (és nem voltam válogatós, ment a vége felé a mindenkit jobbra is). Normál/sportolgatós alkat, 178cm magasság, egyetemi végzettség van, szóval nem fogatlan csöves vagyok. Ennyit a tinderről. Mondjuk nem fővárosi vagyok, hanem pár tucat kilométerrel arrébb élek.
2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!