Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden nő elutasít?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sok nőnél próbálkoztam kisebb nagyobb sikerrel, de mind elutasított és egyikük sem akart velem kapcsolatot. Külsőre nem tudom milyennek mondhatnám magam. 174cm sportos alkat, barna rövid haj, teljesen atlagos. Stilus is mai trendeknek megfelelő, illetve atlagos anyagi helyzettel rendelkezem.
2020. febr. 15. 19:32
1 2 3
 21/23 Kornikus00 ***** válasza:
A visszautasítások 99%-a az átlagos, vagy előnytelen külső miatt van! Ha nem mondják az okát, az legyen egy válasz, ami azt jelenti, nem jössz be nekik külsőre. Ugyanis kevés már az átlagos külső a nőknél. Amit tehetsz hogy ne erőlest, akinek tetszeni fogsz, úgyis ír, vagy megtalál.
2020. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerűen menne a dolog, mint ahogy a 20as válaszoló írta. Most a járvány miatt nem próbálkozok egyáltalán, felfüggesztettem a dolgot egy időre és rájöttem, hogy van még hova fejlődnöm külsőre is. Egy előnyösebb frizura és pár új ruha nem váltja meg a világot, de talán segít majd.
2020. ápr. 30. 15:25
 23/23 Kornikus00 ***** válasza:
Kérdező. Nem is tudom mit mondjak. A nők már nagyon elszálltak magugtól már azt sem tudják mit akatnak, kit akarnak, annyira sok a jelentkező. Én azt mondom ne rőltesd. Ha csak átlagos vagy kinézetre, semmi esélyed. Várj még megtetszel valakinek. Nők nem szeretik ha olyan kezdeményez náluk akik jön be külsőre nekik.h. hihetlen, de ők megtalálják rà a módját, ha teszik valaki nekik, nincs az az isten aki megállítaná őket.
2020. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!