Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel ismerkedem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel ismerkedem akkor miért félek attól hogy úgy is elutasít?

Figyelt kérdés
Volt már egy pár csalódásom az életben, vagy nekem szinte mindig csak csalódás van. Nem mindig de legtöbbször velem szakítanak a férfiak, és úgy érzem sürget az idő 27 évesen.
2019. júl. 5. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

- csalódás

- önbizalomhiány

Kicsit tréningeld magad, ha te nem szereted magadat akkor más sem fog tudni.

2019. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ. A múlt csalódásait/félelmeit magaddal hordod, így persze hogy nem lesz pozitív. Elsőnek zárd le és engeddel a múltat, ne hordozd mert incs értelme, és csak hátráltat.
2019. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs szerencsém a nőkkel, de én már ott tartok, hogy feladom, és egyedül maradok. Sajnos át tudom érezni a helyzeted, és igen, a sok kudarc, elutasítás, szakítás mindkét nem esetében önbizalomromboló tud lenni. Egy idő után simán rá tudsz görcsölni a félelmeidre, a kudarcaid azt kezdik el benned erősíteni, hogy nem vagy elég jó senkinek, ami persze majd meg is érződik a kisugárzásodon, és a görcsösség miatt megint sorra jönnek a hibák, a kudarcok, és belekerülsz egy ördögi körbe. Nem tudom, ilyenkor mi a jó megoldás, de szerintem építkezni csak sikerélményekből lehet. Viszont a nagy kérdés az, hogy hogyan gyűjts be elég pozitív tapasztalatot, ha már eleve félsz. Az tény, hogy nehéz megtalálni a megfelelő embert (sőt, szerintem ma még nehezebb, mint régebben), de hátha neked sikerül.
2019. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!