Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Még csak 1 hete szakítottam valakivel, de már újból ismerkedem. Ez gáz?
Figyelt kérdés
Tulajdonképpen már hetek óta egyedül vagyok, de csak egy hete mondtuk ki, hogy vége. Viszont már most felmentem egy oldalra, ahonnan próbálkoznak a pasik és találkozni is fogok egy-kettővel. De lehet, hogy nem helyes, amit teszek. Nem voltam sokáig az előzővel csak 2 hónapig. Mással is volt már ilyen?
25/L
2016. nov. 26. 21:37
2/3 anonim válasza:
Nekem nem. Ha vége a kapcsolatnak, akkor vége. A végén mér nem is szerettétek egymást. De előny, hogy te legalább őszintén felvállalod, hogy annyiból áll nőként a társkeresés, hogy felmész egy oldalra, írnak páran, válogatsz, aztán mindjárt mehet jó pár randi! :D
3/3 anonim válasza:
Dehogyis, jól teszed! ;)
Én 2 hónapja vagyok egyedül, de nekem is ezt kellene tennem. :D
24N
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!