Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azért nem ismerkedem, mert nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Vagyis, ilyen felszínesebbek vannak, meg 2 tényleg jó barát, de ritkán találkozom velük, mert nekik is meg van a saját életük, a többség már a pasijával lakik együtt, és sok a teendő, van, aki csomót dolgozik, és amiatt nem ér rá.

Emiatt nem nagyon vannak programjaim, vagy ahova eljárnék, sportolni szoktam csak. De egyébként is szeretek egyedül lenni, sosem szoktam unatkozni. Így viszont nem szívesen jönnék össze senkivel, mert olyan kínosnak érezném, ha pl. kérné, hogy mutassam be a barátaimat, vagy szervezzünk velük közös programot...


Ez normális? Sajnos nem igen találkozom olyan emberrel, aki hasonló helyzetben lenne, mint én.


20 L


2016. ápr. 22. 19:37
 1/10 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Én majd leszek a barinőd. :D

Mehetünk együtt pasizni.

2016. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Szerintem ebben pont az a jó, hogy nem kell 500 embernek bemutatni egymást. Bár lehet csak én vagyok úgy, hogy más barátai sosem érdekeltek különösebben. Jobban preferálom a kicsi szűk körömet. 23/F
2016. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy hátrány az ha nincsenek barátnőid, lehet majd ha lesz egy pasid és bemutat a barátainak ott az egyik haverjának a párjával összebarátkozol vagy akármi, egyébként engem nem zavar ha a csajomnak nincs barátja, nem tehet róla, meg inkább normális barátai legyenek vagy semmi mint rossz.
2016. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom, mégse érzem úgy, hogy ez olyan nagy baj lenne. Inkább legyen kevés jó barátom, mint rengeteg, időm se lenne rájuk :) Mondjuk nekem van más, ami miatt nem ismerkedem :)


Ne ez tartson vissza.


24/F

2016. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg lehetek a barátod,ígérem nem szerveznék közös barátokkal programokat :D

Amúgy viccet félre téve,tényleg nem zavar.. nekem sajnos a legtöbb "barátom" külföldi, így ritkán tudok velük találkozni..mo-n nincs gyakorlatilag egy sem,de nem zavar.. online aktív vagyok :)

2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős vagyok és ugyanez a problémám. Hova valósi vagy?
2016. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg távolabb élnek a barátaim, nem itt a szomszédban. Én mégsem parázok emiatt. A közeli ismerősök leléptek, amikor kicsúszott a lábam alól a talaj, úgyhogy kiderült, hogy nem is igazi barátok. Aztán lettek igazi barátaim, akik viszont nem a közelben élnek. Ilyenek miatt ne érezd magad kellemetlenül.
2016. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim csak nagyon felszínesek. Barátnőmet nem zavarja :)

23F

Szerintem nem gáz. Ismerkedj bátran!

2016. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom,2 igazi barátnőm van,meg jópár felszínes,akik nyaliznak,amikor meg baj van lekopnak.

Inkább legyen 1-2 rendes barátnőd,minthogy olyan emberek társaságában legyél,akik valójában nem is szeretnek,csak hátba támadnak.


Igaz,nekem van kapcsolatom már,de ez sosem volt gond.

Akkor szerveztünk programot azzal az 1-2 barátnőmmel,meg ha éppen volt valakijük,ők is velünk tartottak és örülök,hogy a barátomnak sem kell elvisleni agyatlan libákat,hanem normális társaságban lehet.

Ezt ne szégyeld,ha megkérne erre,akkor megmondanád az igazat,biztosan nem szólna semmit. :)

Amúgy az én barátaim is mindig vannak valahol,az egyik egyetemen,a másik másik faluban él..de jobb így,mintha nem volna kikre számítani.

2016. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem probléma, legalább kevesebb embernek kell megfelelni.
2016. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!