Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen extrém a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen extrém a különbség, mikor férfiakkal ismerkedem, és mikor nőkkel? Hoygan tudnám csökkenteni a szakadékot?

Figyelt kérdés
Az van, hogy férfiként ha azonos neműekkel ismerkedem (persze az ismerkedés itt = barátkozás, sem meleg sem biszexuális nem vagyok, csupán a hétköznapi emberi kapcsolatokra gondolok) az nagyon könnyen megy, sokszor még kezdeményezni is tudok, lazán minden gond nélkül haverkodok férfiakkal. Ellenben nőkre még ráköszönni sem tudok, már akkor is gyomoridegem van ha csak mellém ül egy szebb lány, nyilván ha kérdez akkor válaszolok de amúgy sosem tudok kezdeményezni, még barátkozni sem nem hogy a romantikusan vett értelemben ismerkedni, pedig lenne pár brutálisan jó csaj a környezetemben. Tudom hogy ez baj, de magamtól képtelen vagyok kitalálni hogyan változtassak rajta. A különbség pedig sajnos nem elhanyagolható.
2016. máj. 13. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
azért mert a fiúkat nem azért szólítod le, mert meg akarod fektetni őket, hanem csak barátkozásból... esetleg valószínűleg nem a külseje miatt, hanem szituációból, öltözetből adódóan és emiatt nem tudsz egy hölgyet leszólítani... de valószínű úgysem lenne közös témád az ilyenekkel, szóval nem gáz
2016. máj. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is elég kényelmetlennek éreztem régebben a csajok közeledését, pedig nem voltam népszerűtlen, sőt, de most már szerencsére legyőztem ezt. talán beszélgess velük is úgy, mintha férfiak lennének, nem fogják leharapni a fejed, ők is emberek, erre gondolj, ha melléd ül, attól, h van egy kis zsír a mellkasukon, meg nincs valszeg kukijuk :) ne félj tőlük, bár ez nem sokat segít, de hátha mégis kicsit
2016. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!