Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lánnyal ismerkedem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánnyal ismerkedem, vagy közelednék, nekem miért kell mindig hallgatnom a fiú ügyeit?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már.. Miért kell ezt a témát felhoznia egy lánynak? Illetve hogyan kéne kezelnem? Néha már azt érzem hogy csak igy lehet egy lány közelébe jutni, igy enged magához, ha elmeséli konkrétan a szex kalandjait.. Én meg rohadtul nem vagyok rá kiváncsi
2016. nov. 2. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert érett nő ilyet nem csinálni. Sok éretlen pasi ismerősöm is dünnyög az eddigi nőiről ...
2016. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mer hagyod, én otthgyom, ha nem érdekel egy téma (vagy megváltoztatom a témát).
2016. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Otthagyom.. akkor megint és megint ugyan az az eredmény.. "üreskéz"
2016. nov. 2. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ha ismerkedem mindig érdeklődök ilyen téren is, hiszen eleve nem kezdek nagy kalandozó meg térdelgetős csajokkal, szóval szerintem ez is ad egy képet az adott illetőről, persze ez az én véleményem, nekem nemvolt még gondom azokkal akikkel összejöttem ilyen téren, de lehet valaki nem nézi ezt így.
2016. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy az pl hogy segitek neki.. sir.. mintha valami megváltást várna tőlem megoldást, én elmondom a véleményem erre bedob ilyen más férfis dolgot..

De van olyan is, igaz erre már külön kárdást lehetne nyitni, de kapcsolódik az előző válaszolóhoz, van olyan hogy belementek, oké, kérdezgeted, de csak felszinesen beszél róla átfutólagosan, aztán később bedobja hogy ja hogy mellesleg a barátja idióta de szereti

2016. nov. 2. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
ez bizony barátzóna-gyanús dolog.
2016. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom, a nők mikor csinálnak ilyet. Tökéletes barát vagy számukra, a filmekben általában a balek jelző illik rájuk. Elpanaszkodják neked a gndjaikat, mert megérted őket, de soha nem tekintenek rád férfiként. Olyan vagy nekik, mint egy legjobb barátnő, csak annyi a különbség, hogy p.öcse van a menyasszonynak. :D
2016. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na de miért? És én azt hogy tudom meg hogy miért csak barátként? Miért nem tekintenek férfinek?
2016. nov. 2. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Probaltad mar, hogy illedelmesen, de megkered, hogy legyszives ne beszelj az elozo kapcsolataidrol, mert a most es itt-re vagy kivancsi, nem arra, hogy egy honapja, egy eve, kivel hanyszor...
2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!