Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy átlagos pasikkal ismerkedem de nem jövünk össze?

Figyelt kérdés
Nem vagyok màr fiatal, de a szerelmi életem katasztrófa. Normàlisnak, kedvesnek mondannak, és ők kezdik az ismerkedést. Akkor mi lehet a baj?
2015. dec. 11. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem olyan a személyiséged amilyennek elképzeli. :)
2015. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért milyen személyiség érdekes?
2015. dec. 11. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves tetszik lenni?
2015. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
31 miért?
2015. dec. 11. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy feltűnik nekik hogy "átlagos pasik"nak tartod őket ;)
2015. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Juj, kérdező, ennyi évesen meg merted kérdezni, hogy milyen egy érdekes személyiség? Szégyelld el magad, de nagyon.


Egyébként nézz magadba, a problémát, hogy miért nem jöttök össze, csak ott találod meg!

Meg másrészről, mennyire vagy értelmi szinten fejlett és komoly?

2015. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unalmasnak tartanak, nem elég eszesnek, vagy nem elég szexinek. Még fiatal vagy, önfejlesztéssel is sokat javíthatsz magadon. 31 évesen még nem kell eltemetned magad. Az is lehet, hogy tapadós vagy, túl könnyen adod megad, vagy nincs elég önérzeted, tartásod. Ha legközelebb dobnak, legalább kérdezd meg miért, hátha lesz 1-2 meglepő válasz, ami segíthet.
2015. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem hátha tudok segíteni ;)
2015. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az ismerkedést ők kezdik, valószínűleg van valami, ami elriasztja őket. Mik a negatív tulajdonságaid? Ismerkedés közben mi az a pont, ahol elutasítóvá válnak?
2015. dec. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Éppen azt nem akartam, hogy taknyos kölykök vàlaszoljanak. Mindenkinek màs az érdekes személyiség, ezt nem lehet behatàrolni.
2015. dec. 12. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!