Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kedves vagyok a pasikkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves vagyok a pasikkal, beszélgetek velük, akkor is, ha nem tetszenek, azt miért hiszi sok srác hitegetésnek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 18:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Mert sokaknál annyira minimális a szocializáció és az ehhez kapcsolódó kultúra, hogy nem tudják megkülönböztetni a barátkozást, kedvességet attól, ha valakivel le akarsz feküdni :D
2015. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%

Egyszerű a válasz,mert nagyon kevés ilyen nő létezik manapság,az általános az az,hogy kinevetnek,megaláznak,és flegmák a nők a férfiakkal.Már persze azokkal,akik nem a legjóképűbbek nyilván...

Például velem soha életemben nem volt még kedves nő,szóval ez már nagy szó lenne...

24/F

2015. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Mert a pasik olyanok, hogy ha azt mondják, szeretik a Pepsit, és te rávágod, hogy te is, akkor egyből szólnak a haverjuknak, hogy omg ez a csaj totál belém van esve, le akar velem feküdni. Mert azt hiszik, mindig mindenki hasra esik tőlük és az alapvető emberi, kedves viselkedésre azt hiszik, egyből a szánkba akarjuk venni a golyóikat. :D Ez valami szociális defekt lehet.
2015. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát én mindenkivel kedves vagyok, de ahova járok suliba, ott is ilyen lányok vannak szinte csak. Rossz körökben mozogtok, és a cicababákra hajtotok.
2015. szept. 9. 19:04
 5/28 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, hogy miért hiszitek ezt játszadozásnak? Ezért olyan bunkók manapság az emberek, mert mindenkit csak az érdekek vezérelnek... Nem lehetnek az embernek fiúhaverjai, vagy mi? Hihetetlenek vagytok :D
2015. szept. 9. 19:06
 6/28 anonim ***** válasza:
2%
De aki nem cicababa, ők meg visszahúzódóak, akik szintén nem beszélgetnek, kezdeményeznek.
2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Lol, itt ez a szegény pára, aki cafkának hívja a nőket, és csodálkozik, miért nem kedves vele sosem senki. HM VAJON MIÉRT?
2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
én is mindig ebbe a hibába esek,barátságos vagyok és szeretek beszélgetni bárkivel ,akivel megtalálom a közös hangot.aztán jönnek a zavarbaejtő szituációk ,mikor fél óra ismeretség után randira invitálnak ,mert azt hiszik ,végre megtaláltam bennük a lelki társam :D mondjuk általában a nők terén szerencsétlenebb férfiakra jellemzőbb.gondolom ők mindenkinél bepróbálkoznak görcsösen ,HÀTHA egyszer végre.
2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező szerintem azok a csajok maximum egymással baráti körben olyan kedvesek,de a srácokkal már nem hinném...

Cicababák? ne nevettess kérlek,szolid,kedvesnek tűnő lányokhoz ha odamentem vagy kezdeményeztem,tudod mit csináltak? Vagy kinevettek,megaláztak,vagy szimplán csak tudomást sem vettek rólam...

24/F

2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Így van. Van egy másik kérdés is, ahol ugyan ezt boncolgatják, ugyan ezek a vélemények.


Egyszerűen félreértjük a jeleket, mert kiéhezett szűzként nem tudunk nem másra gondolni... Ennyi az egész.

2015. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!