Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 25 körüli srác is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 25 körüli srác is így látja a társkeresési helyzetet?

Figyelt kérdés
Minden korombeli lány foglalt már. vagy házas, vagy több éves boldog párkapcsolatban él, akár már gyereke van. A fiatalabb lányok nyilván nem, de ők pedig nem akarnak megállapodni, nekik a buli, pörgés kell. Komolyan, mintha 25 évesen mindenről lekéstem volna, pedig csak most kezdődött el az életem. a társkereső oldalakon is 90%-ban férfiak vannak, mintha egy szingli lányra kilenc egyedülálló férfi jutna.
2015. szept. 5. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azert ennyire nem rosz a helyzet, de en mar feladtam, hogy magyar baratnom legyen :D.
2015. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én nem így látom, de van igazság a te igazadban is. :)


22/F

2015. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit nyafogsz? Mint egy óvodás.. Ez az én p*nám, az enyém. Én TÁRSkeresés alatt azt értem, hogy találni egy olyat, akivel gondolkodásilag összhangban vagyunk. Azthiszem te leszel a papucs a kapcsolatban, mert neked csak az kell, h p*nád legyen.
2015. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem minden huszonéves lány foglalt, de a normálisak mind azok. Egyébként ebben a korosztályban kb. másfélszer annyi férfi van, mint nő, ezért van ez a jelenség.
2015. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4. Ezt a hülyeséget honnan vetted?

Valóban több a nő ebben a korosztályban, de csak picivel, ez a jelenség ezzel nem magyarázható.


Nők:48,4%

Férfi: 51,6%


[link]

2015. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vagy több férfi bocsi (előző voltam)
2015. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az oké, statisztikailag csak kicsit van több férfi, de egy 25 éves lány kb. 25 - 35 éves korig, vagy még a fölött keres magának társat, így lényegesen változik a kép. a 3-as válaszolónak meg nem tudom, mi a baja, de remélem belefullad a szájából habzó nyálba.
2015. szept. 5. 15:39
 8/19 anonim ***** válasza:
#5 Bárhova mész, bárhova nézel, mindenhol jóval több fiatal férfit lehet látni, mint fiatal nőt. Ha ez a statisztika igaz, akkor a lányok egy nem elhanyagolható része a szobájában hermetikusan elzárva tölti az egész életét.
2015. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, én is így látom, tapasztalom, ahogy a kérdező. Bár, ha matematikailag vizsgáljuk ezt, akkor is érthetetlen. Hogyan lehetséges az, hogy a nagy számok törvénye itt nem érvényesül? Akárki, akit megismertem mostanság, egy ideje, vagy jegyben járt már 25 évesen valakivel, vagy komoly kapcsolatban áll, vagy nincs senkije, de valaki épp dugja szexkapcsolatban, vagy bár egyedülűlló, nem is dugják, de érzelmileg függ egyik exétől. Szóval hihetetlen, hogy nincs teljesen egyedülálló nő, akit ismernék. Teljesen alatt érzelmileg, fizikailag egyedülállót értek.
2015. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
oáááá-oáááá anyuciii!!!
2015. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!