Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, számotokra taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra taszító egy ilyen személyiségű srác?

Figyelt kérdés
Külsőleg minden megvan, magas vagyok, helyesnek tartanak és a ~9 év edzés is elég szépen látszik. Viszont sajnos nagyon visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedem, hallgatag vagyok, illetve kicsit szerencsétlen is. Szinte minden ember megemlíti, hogy a személyiségem mennyire ellentétes a külsőmmel. Ti egy ilyen srácra tudnátok úgy tekinteni mint egy férfira? Vonzó ez egyáltalán bárkinek?
2015. szept. 4. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
amilyen nyomorék srácokat látok barátnővel, lehet esélyed
2015. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez amit írtál, abszolút nem taszító, sőt vonzóbb, mint a nagyképű macsó.Férfias, semmi baj nincs a személyiségével az ilyen típusú embernek.
2015. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

általában én is ilyen vagyok DE a barátaimmal nagyon nyitott vagyok, velük szeretek ide-oda elmenni, ha egy jó barátom mutat be valaki úgy az ismerkedéssel sincs bajom. szóval ha úgy se jönnél sehova meg nem ismerkednél a barátaimmal, hogy direkt megkérlek rá, az nagyon zavarna. de egyébként teljesen rendben van

21L

2015. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha olyan igénytelen embernek, aki csak hetente 1x fürdik, nem mos fogat... van barátnője. Akkor neked miért ne lehetne?
2015. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es.

Ez nem így megy,én is látok mindennap nagyon sok olyan srácot,aki sokkal igénytelenebb nálam.De attól még neki van párja,nekem meg nincs.

Nem ettől függ sajnos...

2015. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nehezen ismerkedsz, visszahúzódó vagy, de hogy viselkedsz akkor, mikor jól bejáratott társaságban vagy?


Egyébként nem tűnik vészesnek így első blikkre, nem taszítana.

2015. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem taszító, csak hát egyáltalán nem is vonzó.

Nekem. De valakinek biztosan az.

2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Rám is azt mondtál, hogy a külsőm alapján mást várnának. Én is hallgatag vagyok, visszahúzódó, mondjuk nem vagyok szerencsétlen. Mindenki azt mondja, hogy nekik bejön, ha egy fiú, zárkózottabb, csendesebb. Aztán amikor szembesülnek velem, mégse jön be.

Az a következtetésem, hogy nem minden a kinézet. Talán több sikerem lenne, ha csúnyább lennék, de beszédesebb.

2015. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!