Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Vh képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani a pasikkal.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy alapvetően elég visszahúzódó vagyok, de ettől függetlenül szívesen beszélgetek pasikkal. Viszont ha valaki bejön és akár komolyabb is lehetne én azonnal megfutamodok. Mi lehet a gond?
2015. nov. 17. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy megfutamodsz.
2015. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia lehet hogy volt pár elutasításod és ezért félsz de beszélgessünk egy kicsit és talán meg mondom bár nem túl nagy rá az esély :D
2015. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy félsz odaadni magad.
2016. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert visszahúzódó vagy, meg mivel tetszik neked az illető ezért gondolom lefagysz és zavarba jössz. Vagy nekem fiúként van ugyanez, hogy ha valaki olyannal beszélek aki tetszik akkor van hogy lefagyok vagy elkezdek izgulni.
2016. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mersz kilépni a konfortzónádból, és beleugrani a mélyvízbe. De volt már egyáltalán olyan hogy egy pasi úgy igazán tetszett?
2016. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem velem ismerkedtél^^
2016. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nem reagál... tipikus kamukérdés.
2016. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a gond. Ha valaki tud rá megoldást, szívesen meghallgatnám (olvasnám).
2016. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy szoktam, de a megfutamodás azért történik, mert nagyon hamar kiábrándulok az adott pasiból. Először tetszik, valamivel bevágódik, akkor minden rendben az elején, aztán rájövök, hogy a) nem elég okos hozzám b) túl nagy a korkülönbség, ezért hosszú távon nem működne c) bizonyos dolgokban felülmúlom, és onnantól nem tudom ugyanúgy tisztelni. Ezeket sajnos nem mindig tudatosítom, de ha már elkezdek megfutamodni, akkor tudom, hogy ott kell hagynom az illetőt, akármennyire szeretem a jó tulajdonságait. Mert sose leszek vele elégedett onnantól.


Szerintem hallgass a megérzéseidre, egyáltalán nem baj, hogy ilyen vagy. Ha megtalálod a megfelelő pasit, mellette otthonosan fogod érezni magad, és nem fogsz izgulni vagy megfutamodni.

Én azt hittem nem létezik ilyen, de találkoztam vele. A többiekkel nem érdemes foglalkozni.

2016. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!