Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem valakivel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem valakivel de depressziós vagyok és ez nagyon visszahúz mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk néhány hete, nagyon figyelmes velem nagyon kedves és segítőkész. Tényleg odavan értem.


Eddig csak csók volt mert nagyon rossz hangulatban vagyok az elmúlt hónapokban. Nagyon bírom én is ot de szexuálisan semmi kedvem. De senkihez jöhet szembe akárki az se hatna meg.


Hogy mondjam el neki hogy jelenleg teljesen alkalmatlan vagyok bármire is?


Tudom most at kene járja a szívemet a rózsaszín felhő stb stb.


Mit mondjak mit tegyek?


2019. jan. 16. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Az igazat.


Amennyiben megérti akkor ez idővel változhat ahogy egymást jobban megismeritek egymásra hangolódtok.

2019. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt így mond el neki, ha elég kitartó lesz talán a depressziodon is segíteni fog. Én aterzem.
2019. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Velem is ugyanez volt. Megmondtam neki, hogy szerintem mindkettőnk érdekében hagyjuk ezt az egészet, mert jelenleg alkalmatlan vagyok bármire is. Eleinte mondta, hogy de ő segít, meg ilyenek, de tudtam, hogy nem tud, és nem akartam neki csalódást okozni, meg sokkal jobbat érdemel nálam, és időben le akartam zárni, úgyhogy erősködtem, hogy hagyjuk egymást, mindkettőnknek jobb lesz. Utána egy pár hónapig hiányzott a fiú, de nem bántam meg, hogy így döntöttem.
2019. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Te legalabb kozolted, hogy mi a helyzet... De kerdojelet hagyni az emberben a legrosszabb, amit egy no tehet, de lehet, hogy nincs igazam...
2019. jan. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!