Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gyanus ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyanus ha valakivel ismerkedem és arra hivatkozik hogy nem küld képet mert még előtte beszélgetne? Könyörgöm egy kép az alap dolog nem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvánvalóan azért nem küld, mert attól tart, hogyha látod akkor kiábrándulsz belőle és nem akarsz majd vele tovább beszélgetni/ismerkedni.
2018. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kép téma meredek, és én sem csipáznám, ha hamari-, vagy egyáltalán: képküldésre ösztökélnének. Lehet, hogy generációs különbségből adódik, de jól teszi, hogy így tett.
2018. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a korosztály volt.
2018. aug. 27. 22:53
 4/20 A kérdező kommentje:

"Ez a kép téma meredek, és én sem csipáznám, ha hamari-, vagy egyáltalán: képküldésre ösztökélnének."

Miért ugy gondolod nem a külsőt látják előszőr a valóságban az ismerkedésnél?Sima egyszerü képről van szó.Vagy először eltöltesz sok időt és utánna derül ki hogy hát mégse jött be akkor ennek több értelme van?

2018. aug. 27. 22:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja értem igazad van minek is kép az ismerkedéshez nem?Legyen vakrandi? :D
2018. aug. 27. 22:56
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem is kéne ösztökélni senki olyan alap hogy van egy kép magamról ha már ismerkedem valahol nem?
2018. aug. 27. 22:57
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen, gyanus.
2018. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Hol ismerkedsz? Itt GYK-n én sem küldök, lehet, hogy ismerősbe botlok... :-D Társkeresőn viszont alapból van fotó a profilomon.
2018. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ramos ökle ***** válasza:
62%

Hát ez képtelenség!! ;)

Lehet nem elégedett magával valami lelki gebasz miatt.

Vagy nagyon csúnya/kövér/gülüszemű mittomén. Ez általában a srácok módszere akikre igazak az előbbiek. Ha csajról van szó akkor tuti kövér. Béke!

2018. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha küldd is képet azzal nem sokra mégy. Leveleztem egy nővel aki nagyon szép volt a képek alapján. Amikor találkoztunk nem ismertem meg. Brutálisan csúgya, igénytelen külseje volt. Legszívesebben azt mondtam volna hogy a k anyáddal szórakozzál. De aztán megsajnáltam és meghívtam egy kávéra és közöltem hogy nagyon nem erre számítottam.


Szóval a helyedben egy telefonbeszélgetés, kb 10-15 perc alatt ki tudod zárni hogy nem akarsz vele találkozni, ha igen akkor randi.

Egy ember teljesen más a gesztusaival (metakommunkikáció) az összképével, hangjával, illatával, tartásával, megjelenésével mint ha egy fényképet mézel akkor is ha nem retusált.

Mielőbb randi hogy ne raboljátok egymás idejét és haladjatok is a párkeresésben.

2018. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!