Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gyanus ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyanus ha valakivel ismerkedem és arra hivatkozik hogy nem küld képet mert még előtte beszélgetne? Könyörgöm egy kép az alap dolog nem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az. Tiltsd!
2018. aug. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem az. Én sem küldök mindjárt, sőt, rossz néven venném ha valaki ezt szajkozná és nem értene meg. Mit várjak akkor egy kapcsolatban később?
2018. aug. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 peca1000 ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező, sőt én nem csak képet, hanem video hívást is igényelnèk (Skype, Facebook), mert akkor látom, és hallom is, hogy mit hogyan mond.


Látod, hogy valójában milyen.


Aki nem küld képet, azt elhajtom, mert valamit titkol.


Eleve nem is irtam olyan nőknek a társkereső oldalakon, akiről nem volt kép.

2018. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem irok, es nem irok vissza sem olyannak, akinek nincs fent kepe.
2018. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, a kép nem alap dolog. Előtte el kell dönteni, hogy érdemes - e veled ismerkedni vagy sem.

Anno én sem küldtem képet csak úgy, először meg akrtam ismerni a stílust, ki akartam zárni, hogy nem egy újabb hülyével vam-e dolgom (fizetne, 40 centis dákó, helyesírás nuku, költözzek ki Bécsbe stb).

Cdak ezután kaptak képet. Nem fogom senki képmappáját gyarapítani.

2018. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ensem kuldok kepet soha. Minek. Lat rolam egy kepet legyen eleg. Aztan jon a beszelgetes es ha ez alapjan szimpatikus vagyok akkor vegye a faradsagot es talalkpzuon velem. Amugy is eloben dol el minden,
2018. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Van a facebookomon meg az instámon legalább 15 kép rólam. Legyen ennyi elég. Nem küldök külön képet 😃
2018. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Társkeresőn nem vagyok, ha nagy ritkán itt ismerkedem valakivel, kizárólag haveri szinten, akkor először azt vizsgálom meg, hogy megvan-e a közös hang. Ha ez bizonyos szintig megmarad, akkor jöhet kép.
2018. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlen. Attól is függ hol ismerkedtek. Itt gyakorin és régebben egy két fórumon írtak rám is páran; jobb dolgom nem volt, normálisnak tűntek, beszélgettünk, a nevüket sem tudtam de pár mondat után már képet akartak. Vagy nagyon hamar kibukott, hogy csak maszturbáláshoz akartak élő asszisztenst vagy egyéb hülye indokuk volt.

Aki 1-2 nap múlva is normális volt és szimpatikus azt felvettem face re, ott könnyebb a kommunikáció és láthat is.

2018. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

El vagy varázsolva kérdező!

Itt senki sem tartozik neked semmilyen képet adni!

Aki normális, az meggondolja ezeket a dolgokat mielőtt cselekszik! Nőjj fel kisgyerek!

2018. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!