Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elutasít 10 nő, akkor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasít 10 nő, akkor hogy lehet még abban hinni, hogy majd a 11. nem fog?

Figyelt kérdés

Szerintem, aki eljut a 10 kosárig, az már elveszti a hitét... 4-5 is eléggé kellemetlen már egy idő után, aztán van olyan is, aki évekig próbálkozik. Hogy lehet ezt lélekkel bírni? Én nem akarom majd, hogy 10-15-20 nő elutasítson, hogy majd utána legyen sikerem, addigra szerintem ki is ábrándulnék mindenből, így is kezdek, de az más kérdés, vagy legalábbis ennek a kérdésnek egy másik aspektusa.


Egyébként, ne haragudjon meg senki sem, tudom, hogy sok ehhez hasonló dolog megjelenik itt. Tényleg, bocsánat a kérdéséért, ha valakit zavarna esetleg! De akit nem érdekel, azt kérem szépen ne kötekedjen, ne írjon degradáló, megalázó dolgot!! Legalább itt ne tapossanak bele a lelkemben....


Köszönöm, ha elolvasta a kérdésem!


2020. jan. 31. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm, aki 2 csalódás után abbahagyta az ismerkedést. Te legalább kitartó vagy.

Nem tudok okosat írni, lehet még a 11. megpróbálnám. Meg aki megtetszik. Nem szabad belelovalnia magát az embernek.

2020. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb gyurjal wazze.
2020. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a problémával küzd pár millió férfi.Igy 30on tul,már én is sz@rok rá.Ha jon valaki,akkor jön.Én nemteszem tönkre az idegeimet csak azért mert nem vagyok tökéletes pasi a nők szemében.
2020. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem! Akkor az Ön ismerőse vagy rendkívül érzékeny, esetleg gyengébb jellemű lehet. 10 hölgynél még én sem próbálkoztam, csupán ez egy felvetés nálam, hogy eljuthatok a 10.-ig. Aztán majd válaszút előtt állok, hogy utána még folytassam e a dolgot.


Kettes! Fiatalabb koromban edzettem, de közbe jött egy sérülés, plusz tanulás és karrierépítés. Jelenleg heti 2-3 alkalommal tudok elmenni futni, vagy biciklizni, ennyi mozgásra tudok időt fordítani. Bár a válasza eléggé cinikus beszólásnak tűnt, de azért próbáltam választ adni, az Ön tanácsára.

2020. jan. 31. 23:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Megértem az Ön vélekedését is, harmadik válaszoló! Az idegrendszerünkre, lelki állapotunkra kihat, ha valamire vágyunk, de nem kapjuk meg. Mentális gondot is okozhat.
2020. jan. 31. 23:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, a 10 visszautasítás már sok, ennyi már elveszi az ember önbizalmát.

Én sem tudok nagyon bíztatót mondani, csak annyit hogy próbáld meg figyelni a jeleket és ha úgy látod hogy közömbös vagy a csajnak inkább ne erőltesd.. ez sokszor már pár perc alatt lejön.

És lehetőleg próbáld meg belőni a "szintet" , tehát olyan nőknél próbálkozz akikkel egy ligában vagy (mármint külsőleg), mert ha pl. csak egy gyenge átlag vagy, veled az ilyen 55 kilós szép lányok nem fognak összejönni.

2020. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán mi számít elutasításnak? Már bocs, 30 éves vagyok, de egész életemben nem találkoztam összesen 10 olyan férfivel, akivel kapcsolatot akartam volna...

A férfiaknak szokása, hogy rányomulnak minden tűrhetőenn kinéző csajra, akivel amúgy életükben krt szót nem beszéltek kB, aztán csodálkoznak, hogy el vannak hajtva a fenébe, és ezeket természetesen rögtön elutasításnak is veszik. Mi lenne, ha mondjuk előbb megismernéd az adott nőt, és csak akkor próbálkoznál be, ha megvan a szimpátia?

2020. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Leírnád?
2020. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Par dolog. Eloszor is ezt a magazodast felejtsd el. a 21. szazadban elunk, ne az oreganayad standardjait kovesd. Masodszor ne menj oda olyan nohoz, aki nem tartja veled a szemkontaktust 10 masodpercig. Igy elkerulod a felesleges visszautasitast is. Harmadszor, azert nem hevernek az ut menten temetetlenul a visszautasitott ferfiak hullai. Ezt ertsd ugy, hogy senki nem halt meg bele. Ilyen torekeny noi lelekkel, mint ami neked van, valamit kezdeni kell, pszichologus latott mar?


43F

2020. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feladni. Mindenkit visszautasítanak már párszor az életben. Ha ügyes vagy, akkor a hasznodra tudod fordítani ezt is, mert tanulhatsz az előző randikból. Például, hogy miket hibáztál, mit rontottál el akkor, és ha ez megvan, akkor legközelebb azokat ne kövesd el még egyszer. És akkor előbb vagy utóbb össze dog jönni. Sok sikert!
2020. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!