Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elutasít 10 nő, akkor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasít 10 nő, akkor hogy lehet még abban hinni, hogy majd a 11. nem fog?

Figyelt kérdés

Szerintem, aki eljut a 10 kosárig, az már elveszti a hitét... 4-5 is eléggé kellemetlen már egy idő után, aztán van olyan is, aki évekig próbálkozik. Hogy lehet ezt lélekkel bírni? Én nem akarom majd, hogy 10-15-20 nő elutasítson, hogy majd utána legyen sikerem, addigra szerintem ki is ábrándulnék mindenből, így is kezdek, de az más kérdés, vagy legalábbis ennek a kérdésnek egy másik aspektusa.


Egyébként, ne haragudjon meg senki sem, tudom, hogy sok ehhez hasonló dolog megjelenik itt. Tényleg, bocsánat a kérdéséért, ha valakit zavarna esetleg! De akit nem érdekel, azt kérem szépen ne kötekedjen, ne írjon degradáló, megalázó dolgot!! Legalább itt ne tapossanak bele a lelkemben....


Köszönöm, ha elolvasta a kérdésem!


2020. jan. 31. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

100 bolha egy. 100 bolha egy.


Nem értem ezt a türelmetlenséget.

2020. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor van visszautasitas ha a kezdeményező fél nincs egy szinten (leginkább külső terén) a másikkal.


Ha mindneki belőné a szintjét és az alapján próbálkozna, nem lenne kosár.

2020. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ezzel az Önözésekkel, meg amiatt hogy azért is bocsánatot kérsz hogy kiírtál egy kérdést mert mi van ha valakit zavar már most unszimpatikus vagy. Talán változtass a személyiségeden is. L
2020. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "bocs hogy élek" hozzáállással meg a magázódással tényleg ne várj nagy eredményeket.
2020. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!