Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden nő elutasít?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sok nőnél próbálkoztam kisebb nagyobb sikerrel, de mind elutasított és egyikük sem akart velem kapcsolatot. Külsőre nem tudom milyennek mondhatnám magam. 174cm sportos alkat, barna rövid haj, teljesen atlagos. Stilus is mai trendeknek megfelelő, illetve atlagos anyagi helyzettel rendelkezem.
2020. febr. 15. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem mondta el, hogy mi a gondja?
2020. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hol utasítanak el. Mert ha pl. neten (ahol napi 50 levelet kapnak),akkor abban semmi meglepő nincsen. Ha élőben teszik, akkor az lehet az ok, h érzik rajtad, h te már nagyon akarsz egy kapcsolatot és ez automatikusan taszítja őket.
2020. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

"nagyon sok nőnél"...

Minek kell mindenkinél bepróbalkozni? Mérhetetlenül visszataszító, és csak azt mutatja, hogy semmi önismereted ninvs, azt sem tudod, milyen nőt akarsz, igazából mindegy is, csak valaki álljon már kötélnek. Előbb talán kicsit meg kellene ismerni az illetőt, és csak olyannál próbálkozni, aki legalább nyitott rá...

2020. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Tedd túl rajta magad és told tovább. Mást nem igen tudsz tenni. Ha belerokkansz lelkileg, akkor még jobban el fognak utasítani.


Jó ha van hobbid, életcélod a nőzésen kívül is.

2020. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van hobbim, munkám, eljárok szórakozni, jól elvagyok egyedul is, de sajnos már 4 éve szingli vagyok és lassan 25 éves leszek. A legtöbb próbálkozásom neten volt, az elutasitasokat általában nem szoktak megindokolni, bejovok nekik, de nem fogom meg oket annyira, hogy tobbet akarjanak.
2020. febr. 15. 19:54
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell úgy ráfeszülni a dolgokra.sokan igy vannak nemszégyen. Nem ez kell legyen az életcél.majd lessz.
2020. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De milyen szöveggel próbálkozol? Egyből nyomulsz, vagy inkább előbb beszélgetsz, megismered a másikat? Utóbbi a nyerőbb...És ne próbálkoznál ész nélkül mindenkinél, az taszító, csak annál, aki tényleg tetszik, és tudsz vele beszélgetni , van közös téma.
2020. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem nyomulósan irogatok veluk beszelgetek veluk 2-3 hetig szinte mindennap aztán szoktam javasolni, hogy találkozzunk eloben. Általában addig el is jutunk, volt ra példa, hogy csok is osszejott.
2020. febr. 15. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A neten az a csoda, ha nem utasítanak el. Én kifejezetten jól nézek ki ,bejövök a nőknek, élőben nem szoktak elutasítani. De amikor neten próbáltam, ott esélytelen volt, h bármi is kialakuljon.

Egész egyszerűen az az oka, hogy élőben:

-Nem csak képet lát rólad, hanem a hangodat,illatod,mozgásod,kisugárzásod is érzékeli.

-Sokkal rövidebb idő alatt sokkal többet tud meg rólad.

-Sokkal kevesebb a konkurencia(mondjuk egy munkahelyen/baráti társaságban van rajtam kívül még 3-4 férfi/év, akik csapják a szelet az adott lánynak, míg a virtuális térben ugyanezért a nőért 30-40 férfival versenghetsz/hét.

2020. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnos eloben teljesen maskepp állnak hozzam, pedig egyáltalán nincs megszerkesztve egy kepem se, teljesen olyan vagyok rajta, mint eloben. Nem is túl előnyös kepek.
2020. febr. 15. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!