Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden nő elutasít?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sok nőnél próbálkoztam kisebb nagyobb sikerrel, de mind elutasított és egyikük sem akart velem kapcsolatot. Külsőre nem tudom milyennek mondhatnám magam. 174cm sportos alkat, barna rövid haj, teljesen atlagos. Stilus is mai trendeknek megfelelő, illetve atlagos anyagi helyzettel rendelkezem.
2020. febr. 15. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján vagy a metakommunikációd vagy a verbális megnyilvánulásaid lehetnak a gond. Lehet van valami a kiállásodban vagy a viselkedésedben ami nem férfias. Ami miatt nem kelted fel a szexuális érdeklődésüket. Én több fiúval jártam már így. Kedves aranyos nincsenek rossz külső adottságai de kB ennyi. Mint egy szép váza az ember szívesen nézegeti de semmi mást nem vált ki belőle. Sokszor nem is lehet pontosan bahatárolni mi az ami hiányzik mi az ami zavar.

Vigasztaljon hogy azóta mind találtak párt akik nekem csak ezért nem jöttek be. Te is fogsz csak keresni kell. Mást nem tudsz tenni mert te te vagy. Olyat kell találnod akinek így kellesz.

2020. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Netes ismerkedesnel annak mi lehet az oka, hogy egy ido utan egyszeruen eltűnnek? Egyre rövidebb válaszok utána meg már vissza se is csak két naponta. Az elején meg nagyon beszédesek 1-2 hetig.
2020. febr. 15. 23:56
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt nekemis. Sok a konkurencia jött egy jobb vetrlytars és nemir neked mert rád már nincs idő es lepasszol a másik miatt.
2020. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Talán nincs kisugárzásod, nincs benned spiritusz, vagy hasonló oka lehet.
2020. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Semmit, utasítsd el őket te is. Legyél passzív/agresszív, nézd levegőnek őket. :)
2020. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a megoldas a nyelvtanulas es kulfoldre tekintes
2020. febr. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Külföldön se hiszem, hogy több sikerem lenne, legfeljebb több pénzt keresnék és a magyaroknak ettől vonzóbb lennék.
2020. febr. 18. 04:39
 18/23 anonim válasza:

Én lány vagyok, és volt időszak amikor egy srác se akart tőlem semmit.

Azt javaslom, ne akarj feltétlenül ismerkedni. Én is akkor találkoztam a mostani párommal, amikor teljesen elengedtem a társkeresést.

Idő kérdése, mire megtalálod a megfelelő lányt akivel összeilletek.

2020. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A “kisebb nagyobb siker”ből mi volt a nagyobb???
2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

rossz oldalán fogod meg a témát


minek, és miről akarsz chatelgetni, levelezgetni egy nővel hetekig? nyilván megunják.

beszélgess velük két napig, és dobd fel a találkozás lehetőségét, és ne arról szóljon már élőben a dolog, hogy te másfél óráig magyarázod, hogy mennyire szeretnél barátnőt, és évek óta nincs. szerinted ez vonzó?

dobd be magad, legyél kedves, próbálj némileg humoros is lenni, bókolj egy keveset, aztán ennyi

majd szex után eldöntöd, hogy akarsz-e kapcsolatot velük.


ne bonyolítsd az életet feleslegesen.

2020. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!