Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek csak b méretű cicije van?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta nem nőtt, most 21 évesen gondolom már nem is fog. Szinte minden lánynak nagyobb ettől, csak a nagyon soványaknak (40kg) nem.

2020. febr. 10. 15:37
1 2
 11/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Ne már, hogy többen elhibázzátok... járnék*.

Kérdező, nem hiszem, hogy minden lánynak nagyobb lenne. Nagyon sok lánynak van akkora, mint Neked, sőt még kisebb is akad.

2020. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is b-s mellem van és párom imádja, nagyon tetszik neki, sőt többen mondták már hogy nem kicsi, meg hogy jó

Én kicsinek tartom, sok ruhában nagyon laposnak érzem :/ de a férfiak szerencsére másképp gondolkodnak

2020. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

csak B? nekem A-s mellem van, 165cm es 55-60kg, szoval nem vagyok nagyon vekony. 30 leszek, szoval nemigen fog valtozni. Ferjnel vagyok, elotte tobb pasim is volt, igen, nekik tetszettek a kis mellek.

Noveremnek meg kisebbek vannak az enyeimtol is, o is boldog, ferjes asszony. Pedig az o ferjenek az exfelesege minimum D-s kosaru volt.


Szóval, csak akkor gond ez, ha bebeszeled magadnak.

2020. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gondolkodás
2020. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nélkül! Nincs vele semmi gond!!
2020. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
51%
Én nem tudtam felülkerekedni az ízlésemen. Nagyon tetszett valaki, de a kritikus pillanatban nem indított be igazán. Nem haragudott, elfogadta, és értékelte, hogy mindent megtettem, hogy a szex jó legyen, pedig tudta, hogy nekem a nagy mell jön be. Ott végül beláttam, hogy nekem ez fontos és sosem lehet kis mellű párom. Ez tudatalatti, legalábbis nekem ott dőlt el.
2020. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Van annál kisebb is.


Hidd el ha valakinek gondja lesz veled, akkro nem az lesz a probléma.

2020. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen! Nem szeretem a nagy kannákat...
2020. febr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!