Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok modell lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok modell lánnyal?

Figyelt kérdés
Az év egy részét külföldön tölti pár hetes megbízásokara megy Londonba, Párizsba és Milánóba, tudnánk ott is találkozni, de nem a legidealisabb. Mi a a társadalmi megitélése egy ilyen nőnek? Mellette egyetemre jár és tanul. Iszonyú jó csaj csak így hogy végülis nincs mindig itthon nem nagyon lehet tervezni vele. plusz mi van ha külföldön talál magának valaki mást?
2019. jún. 15. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
El sem olvasom. Nem!
2019. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Én nő vagyok, de nem járnék modell pasival. Nem szeretem a magamutogató majmokat.
2019. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus lenne a személyisége akkor igen, de hosszú távon nem biztos, hogy tudna működni a kapcsolat, ha soha nincs velem és mindig elutazik.
2019. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen NEM! Főleg kifutó modellel nem. Volt olyan évfolyamtárs csaj, aki néha magyar újságokban fotómodellként szerepelt. Itthoni fotózások, és csak fotón..


A kifutó modellkedés más, az egy életforma, és nagyon sokat járnak castingra, mire behívják őket, a fotózások is néha egész nap tartanak, nem nagyon van olyan, hogy hétvége, ünnepnap.

Teljesen alkalmatlan életvitel egy komoly kapcsoalthoz, nem, hogy később családalapításhoz.


Nem véletlen, hogy ezek egymás közt, meg producerek és divattervezők közt választanak párt.

2019. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
egyetemre jár, mint irtam, és azzal fog foglalkozni, amit tanul, ez egy átmeneti munka neki mert amúgy nem nagyon vannak modellek 25 felett
2019. jún. 15. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mit számít? Bárki akinek egy kicsit is számít az "egyetemista tudás", nem áll be modellnek.
2019. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
egyetemes tudás*
2019. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarnék olyat, aki a testével keresi a kenyerét :) Akkor már végezzen valamilyen rendes munkát!
2019. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. Arra azért kipróbálnám párszor.

Modell lányok általában a saját körükből választanak párt.

Csak szakmabeliekkel állnak szóba. Vagy a művészvilágban keresgélnek vagy valami levitézlett dúsgazdag tapló vállalkozónak van esélye.

Nem komolyak az ilyen lányok, insta,facebook, smink nekem

ezektől hányingerem van.


36/F

2019. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Itt senkinek nem tunik fel,h az illeto prosti es kuplerajban dolgozgat kulfoldon??


Szamoljatok mar ki,mennyi egy repjegy meg szallas ?! Annyit nem keres meg klasszikus modellmunkaval.


Minden kulfoldre jaro prosti ezt hazudja,mert nem ellenorzi oket senki.


Ha jarni akarsz vele,menj el vele nehany munkajara es munka kozben nezd meg sokszor... Fogadjuk,h az lesz a kifogas,h idegent nem enged be a ceg :D


Teged jol palira akar venni egy egyszeru prostitualt.


N/35

2019. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!