Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok modell lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok modell lánnyal?

Figyelt kérdés
Az év egy részét külföldön tölti pár hetes megbízásokara megy Londonba, Párizsba és Milánóba, tudnánk ott is találkozni, de nem a legidealisabb. Mi a a társadalmi megitélése egy ilyen nőnek? Mellette egyetemre jár és tanul. Iszonyú jó csaj csak így hogy végülis nincs mindig itthon nem nagyon lehet tervezni vele. plusz mi van ha külföldön talál magának valaki mást?
2019. jún. 15. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Nagy dicsőség lehet leállni egy szajhával aki a testével keresi a kenyerét.
2019. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Idióták. Irigyek vagytok.
2019. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az aki azt irta, hogy a testével keresi a kenyerét, nem igazán értelek, azért nem csak szellemi foglalkozások vannak. Akkor talán vendéglátóssal se kezdesz ?
2019. jún. 15. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:
én járnák ilyen lánnyal, de megpróbálnék a realitásoknál maradni. tehát nem élném magam bele nagyon, legalábbis eleinte. aztán az idő majd megmutatná hogy mire voltam elég neki.
2019. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Lehet lepontozni, de nem. Nekem az, hogy szinte nem is látom, az SOHA nem fog beleférni egy párkapcsolatba. Nem merhetünk lefoglalni egy szállást, mert mi van, ha deizibedeazonnal mennie kell a világ másik felére. Nem ugorhatunk be egy hamburgerre, mert a vonalaira vigyázni kell. Nem mehetünk le a strandra, mert hófehérnek kell maradnia. Nem mehetünk el egy jót túrázni, mert nehogy egy karcolás legyen rajta... Ez nem élet. És nem kívánok a fontossági sorrend végén kullogni évekig (vagy ameddig valamelyikünk meg nem unja). A másik: Örökké nem lehet valaki modell. Nagyon kevés a Giselle Bündchen, Naomi Campbell, akik meggazdagodnak annyira, hogy ne legyen nagyon gondjuk az életben. Láttam ismerősi körben, hogy milyen szempontok szerint él egy modell. Kösz, skippelném.
2020. jún. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!