Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki súlyos testi-lelki betegséggel küzd?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy lány, aki külsőre bejön nektek, meg kedvelitek is, de elég súlyos gondjai vannak. Depressziós, hangulatember, ideges, kiszámíthatatlan, és ennek már komoly testi tünetei is vannak, minden betegséget sokkal könnyebben elkap, nagyon gyenge az immunrendszere. Elégedetlen magával,nagyon önbizalomhiányos.
2019. nov. 5. 06:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal lennék, igen.
2019. nov. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem,mert van egy fiú,aki mindezt tudja rólam és ennek ellenére sokat foglalkozik velem és tartja bennem a lelket,aggódik,érdeklődik,bíztat, csak nem tudom, hogy miért vagyok ilyen fontos neki,amikor annyira nem ismerjük egymást. Nem merem őt közel engedni magamhoz,mert félek a csalódástól.
2019. nov. 5. 06:21
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Elképzelhető, hogy megfogtad valamivel de az is lehet, hogy csak a könnyű punci reménye hajtja..


Én egyébként attól függ járnék-e, hogy mennyire hat ki a mindennappkra. A folytonos veszekedését pl nem viselném el.

2019. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Kiszámíthatatlan hangulatemberrel alapból nem járnék soha.

23F

2019. nov. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is szívesen járnék ilyen emberrel. Az embernek fejlődnie kell. Ma kevés ember akar foglalkozni normálisan a másikkal. Ha úgy érzi az ember, hogy van, aki valóban szívesen közeledik felé, mert érdekli szépnek tartja, akkor érdemes megpróbálni. Mindkét félnek tanulási lehetőséget is jelent ez.
2019. nov. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem tudom. Ismertem hasonló nőt, amint "kikupálódott", meg sem ismert többé. Szóval nagy ára van. Az ő lelke rendbejön, az enyémet szétmarcangolja. Fogalmam sincs, megkockáztatnám e mégegyszer valaki mással ezt.
2019. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen igénytelen emberrel? Kösz, nem. Menjen orvoshoz, kezeltesse magát, nem miattam, hanem maga miatt. Úgy beszélnek egyesek ezekről a bajokról, mint amibe bele kellene törődni. Ha ez kell neki, akkor csinálja és nem tudom sajnálni azért, mert nem segít magán, csak egy buta mártír... Voltam depressziós, jártam vele pszichiáterhez is, nekem ne mondja senki, hogy ez normális.
2019. nov. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyen kapható, ha csak abban reménykedne, már rég nem foglalkozna velem.
2019. nov. 5. 06:47
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem járnék. Púp lenne a hátamon.
2019. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki "rostál" tudatosan. Ha tetszel neki, szeret veled lenni és ennyi. Persze ha lenne belőle valami, lehet majd évekig elviseli vagy reménykedik, aztán elege lesz a "nyavalygásból" és lelép, és lehet, hogy így elfogad vagy imponál neki (valameddig) a megmentő szerep. És persze az is lehet, hogy majd te változol, ami majd vagy tetszik neki továbbra is vagy se. A jövőt senki nem ismeri.

Nekem is ezerféle krónikus izével megpakolt önbizalom hiányos, fóbiás, önállótlan "kislányként" kezdett udvarolni a férjem, amit sokáig el se hittem, aztán rájöttem, hogy már rászoktam, kell nekem... később meg szépen lépcsőnként hozzáerősödtem az élethez, mert muszáj volt, pláne mikor jöttek a gyerekek. Biztos nem könnyű velem, de azért neki is akadnak hibái. És közben nagyon sokat változtunk mindketten, de persze valahol ugyanazok is maradtunk. A szerelmünk meg még kibírta.

Javaslom, járj pszichológushoz minimum egy fél évig heti 2x egy-egy nagyot sírni, hogy rágyere, mi az igazi oka a pszichoszomatikus tüneteidnek (pl. valami gyerekkori, amire már is emlékszel vagy rossz módszer a figyelemfelhívásra). Csináltass egy vérképet is a háziorvosnál. És szedj naponta valami retard 1000mg C-vitamint, valami bélflórapótlót, nagyon sok B-vitamint, magnéziumot, kalciumot. És legjobb, ha ezeken túl nem érsz rá magaddal foglalkozni, úgyhogy pl. sportolj (lehetőleg friss levegőn), tanulj, és pluszként tedd magad hasznossá, pl. önkénteskedj valamit olyanoknál, akik nálad rosszabbul vannak. Hidd el, hogy kevésbé leszel depressziós hangulatember és a bátorságod is megjön. Biztos lesz többször, amikor visszaesel, de ha kitartasz, egyre kevesebbszer, úgyhogy ne add fel az első mélypontnál. Vedd "a saját magam kikupálása (amennyire lehet)" projektet úgy, hogy mint egy ajándékot azoknak, akik szeretnek. :)

2019. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!