Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki súlyos testi-lelki betegséggel küzd?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy lány, aki külsőre bejön nektek, meg kedvelitek is, de elég súlyos gondjai vannak. Depressziós, hangulatember, ideges, kiszámíthatatlan, és ennek már komoly testi tünetei is vannak, minden betegséget sokkal könnyebben elkap, nagyon gyenge az immunrendszere. Elégedetlen magával,nagyon önbizalomhiányos.
2019. nov. 5. 06:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mind a ketten meg vagyunk "áldva" mentális gondokkal. Neki "komolyabbak", én viszont nehezebben viselem a sajátomat.


Attól még nagyon szeretjük egymást, nem hagynám el a világon semmiért, ő sem engem.

2019. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 VincentLaw ***** válasza:
Nálam ez egy összetettebb kérdés, valaminek nagyon meg kell fognia benne, hogy belemenjek a dologba. Számos olyan barátnőm volt, akik rendesen önbizalomhiánnyal küszködtek és ebből adódóan némileg depresszívebbek is voltak sőt valakinek rá még családi gondjai is akadtak odahaza. Nem egyszer jártam végig azt az utat, hogy úgymond kiskanállal rakosgattam össze a kis lelküket, meg az önbizalmukat visszaadni, mert számtalanszor volt olyan, hogy éreztették hogy nem szépek. De ez egy kétélű penge. Amint kezdték maguk is elhinni, hogy tényleg szépek, a kisugárzásuk is megváltozott, sokkal pozitívabb lett, ami a srácoknak is egyből feltűnt, és érdeklődőbbek lettek iránta. Mikor ez az 'önbizalomhiányos' lányoknak is leesik, és észreveszik, hogy vannak jelentkezők (persze úgy, hogy közben velem voltak), csak idő kérdése hogy le legyél cserélve.
2019. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem való párkapcsolat egy olyan embernek, aki tele van mindenféle problémával, és a saját konfliktusait nem képes kezelni.Szerintem terápiára lenne szükség, és egészségesen kezdeni egy kapcsolatot, ellenkező esetben csúnyán sérülhet mindkét fél. Ha nem is gyógyítható teljesen a depresszió illetve az arra való hajlam, de meg kell tanulni a helyén kezelni a dolgokat. Az önbizalmat is lehet növelni pl. sporttal,tanulással,önismeret fejlesztéssel. Nagyon sok önbizalomhiányos, gyenge,mentális betegségekre hajlamos ember van,sőt valamilyen szinten ez mindenkiben jelen van,de nem önsajnálatba kell merülni,hanem fejleszteni önmagunkat,vagy meg kell találni a probléma gyökerét akár pszichoterapeuta segítségével.
2019. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha látnám, hogy küzd ellene, akkor elképzelhető. Megpróbálnék neki segíteni. De hosszú távon nem tudnám elviselni a hangulatingadozásokat.
2019. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!