Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jarnatok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok olyan lánnyal aki gyógyszert szed, mentális zavara van?

Figyelt kérdés
Depresszió, szorongás és egyéb mentális zavarok nehezítik a helyzetem. Gyógyszert szedek meg mindenféle potcselekvest csinálok, cigi,pia. Mégis sok fiúnak tetszem, állítólag szép vagyok,de én nem vagyok elégedett a kulsommel,onbizalomhianyom van. Egy idő után mindenkit taszitok ha jobban megismernek, ha mégsem akkor én lokom el az illetőt. Volt egy srác aki ennek ellenére is többször beprobalkozott, nagyon aggódott értem és mindig jobb kedvre akart deríteni,de nem hittem el, h komolyat akarna,így végül őt is elloktem.
2019. szept. 14. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha tetszik, egy próbát megérne. Megpróbálnék segíteni neki.
2019. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az dönti el, hogy mit értesz piálás alatt, amennyiben napi vagy akár heti szinten történő lerészegedést, akkor az nálam kizáró ok. Önmagában a depresszió miatt is lennének kétségeim, de ehhez látnom kéne, hogy miként nyilvánul meg nálad a betegség.
2019. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért iszol. A depresszió egy dolog, azt megértem. És nem is lenne kizáró ok.
2019. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyógyszereket pont nem szabadna pialni.
2019. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki szintén mentális problémákkal küzd nagyobb eséllyel jönne össze veled, mint egy mentálisan ép és egészséges ember.

Inkább arra kéne törekedned, hogy rendbe hozd magad és te is egészséges legyél, aztán keresni párkapcsolatot!

Így csak lehúzod azt, aki egészséges...

2019. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Gyenge vagy, trasztikusan változtass az életeden.Hagyd a fiúkat, nem ők fognak helyes írányba terelni , erre csak saját magad vagy képes.
2019. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Becsüld meg magadat. Legyél hálás hogy még egészséges vagy. Ne rombold magadat cigivel/piával.
2019. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

„Depresszió, szorongás és egyéb mentális zavar”


Ezek közül melyik indokolja a gyógyszert?? Mellékhatások rosszabbak, sokkal, mint együttélni velük.


Pótcselekvések? Azt miért? Mégcsak nem is próbálsz javítani. Így csak rossz partnereid lesznek, alkalmatlan vagy kielégítő egyenlőségen alapuló kapcsolatra. Bármennyire is vagy vonzó külsőre, a belsőd... ebben így semmilyen bpldogságot nem látok számodra, max pillanatnyi örömöket.


Többet kell tenned magadért, sokkal többet!!

2019. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert úgy gondolom, hogy mindenki értékes, és meg kell, meg lehet találni ezt mindenkinek.
2019. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!