Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jarnatok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok olyan lánnyal aki gyógyszert szed, mentális zavara van?

Figyelt kérdés
Depresszió, szorongás és egyéb mentális zavarok nehezítik a helyzetem. Gyógyszert szedek meg mindenféle potcselekvest csinálok, cigi,pia. Mégis sok fiúnak tetszem, állítólag szép vagyok,de én nem vagyok elégedett a kulsommel,onbizalomhianyom van. Egy idő után mindenkit taszitok ha jobban megismernek, ha mégsem akkor én lokom el az illetőt. Volt egy srác aki ennek ellenére is többször beprobalkozott, nagyon aggódott értem és mindig jobb kedvre akart deríteni,de nem hittem el, h komolyat akarna,így végül őt is elloktem.
2019. szept. 14. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a dohányzást nem tudom tolerálni, egyébként igen.
2019. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mikeXxX ***** válasza:
Cigi+pia kizáró ok nálam . 40f
2019. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!