Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
86%

Én otthonülős introvertált lány vagyok de nem fikazom azokat, akik szeretnek bulizni járni. Néha olyan évi 3× én is eljárok a barátaimmal és állíthatom, hogy nem a lerészegedni vágyás vagy a hangos zene miatt megyek. Te azt hiszed hogy csak ennyiről szól a dolog, mert még soha ki nem tetted a lábad a vackodból, nincs is összehasonlítási alapod csak makacs módon ellenkezel. Azért megyek néha bulizni, mert ez is egyfajta módja hogy időt töltsek a barátaimmal, együtt szórakozzunk egy kicsit. A társaság meg a közös élmény miatt megyek 3 havonta egyszer én is. Persze nekem is szükségem van egyedüllétre, de néha jó kiragadni magam a saját kis vilagomból egy estére. Ennek ellenére én vagyok a legintrovertáltabb személy az ismerőseim szemében.

Az amiről te beszélsz már toxikus zárkózottságra utal. Miért akarod magadhoz lancolni a barátnőd 0-24-be? Ha féltékenységből nem engeded, akkor menj vele te is. Szerezz tapasztalatot, ne csak fikázz ha soha nem is volt részed buliban. Ha meg az nem tetszik hogy néha inkább a barátnőit választja helyetted, akkor inkább szerezz magadnak barátokat te is, mert valszeg arra vagy féltékeny.

2020. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sehol sem írta, hogy 24/7 minden percben legyen vele.
2020. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
72%

#52, persze hogy nem, hülye lett volna teljesen jogosan támadható felületet adni az itt válaszolóknak. Viszont a sorok között azért eléggé gázos dolgok bújnak meg, az egyértelmű.

Kérdező, én például az Alföldön lakom, de, ahogy mondani szokás, ha az utolsó férfi lennél a földön, akkor sem kellenél.

2020. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%

#52

Nem, csak azt, hogy ne menjen el nélküle. Végülis. :D

2020. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!