Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Én párkapcsolat alatt sem szakítom meg a barátságokat. Persze nem mindig a barátokkal vagyok, de egyébként sem, a barátaimmal sem vagyunk összenőve. De találkozunk, tartjuk a kapcsolatot. Az mindenkinél egyéni, hogy mit csinál, milyen programra megy a barátaival.

Ha nem bulizni mennének, hanem pl. színházba, koncertre, hangversenyre, vagy csak valakinél összejönnének, akkor is zavarna? Csak a buli zavar önmagában? Vagy minden más is?

2020. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
97%

Igen, lehet ilyeneket találni. Attól, hogy Fb meg ki tudja milyen oldalakon mutogatják magukat azok akik mindig buliznak, lehet olyanokat találni, akik nem ilyenek.

Akik buliznak, minden éjjel - ahogy írod - szerintem az elköteleződéstől félnek, vagy azt gondolják, ez az életmód külön9ösen örömteli számukra.

2020. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Igen, csak a buli zavar. És minden, ami ezzel kapcsolatos.


Az zavar, hogy nem bírnak megállni a nők egy egyszerű beülős összejövetelben pl. egy kávézóba.


Pontosan ezért szakítottam a párommal. Aztán ment a sírás-rívás, ha esetleg valamelyik férfi rámozdult stb.


Hiába akarjátok bemesélni nekem, hogy ez uralkodás.


Azért gondolkodjunk már el, a másiknak hogyan esnek a dolgok. Én az otthonülésemmel mit ártok a másiknak?

2020. jan. 30. 10:59
 14/54 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként nem, párkapcsolat esetén sem kell megszakítani a kapcsolatot addigi barátokkal (nem is szép dolog ilyet tenni), viszont amit kérdező leírt, nekem is sok lenne... Természetesen mindenkinek más fér bele a párkapcsolatba. Egyébként nem elsősorban a féltékenység miatt nem férne bele ez, hanem mert szeretném, ha ilyen szempontból hasonlók lennénk.
2020. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

13: De nem mindenki otthonülő :)

Rengeteg ember van, aki utál bulizni, úgyhogy biztosan találsz majd. Csak akkor erre figyelj oda, hogy ne egy bulizós lányt válassz.

2020. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom otthon ülésre azt mondják "uncsi". Nekem meg az nem férne bele, hogy már hétköznaponként se lehetnénk együtt éjjel mert buli, piálás-piálás.
2020. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
75%
Én 19 éves lányként még soha nem voltam bulizni, ha rajtam múlik, nem is fogok. Taszít az egész. Nekem még más problémáim vannak, szorongás, pánikrohamok..
2020. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Én már csak kifejezetten erősen introvertált nővel szeretnék ismerkedni.


Ha ez nem megy, akkor inkább egyedül maradok.


De őszinte leszek, nem is kerestem nagyon a szakításom óta.


A Miss Universe is lehetne felőlem, ha extrovertált bulizós, még ha fizetnének sem jönnék vele össze.

2020. jan. 30. 11:03
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Elég erősen introvertált vagyok, de néha-néha (értsd évi 1-2 alkalom) teljesen természetes számomra, hogy elmegyek bulizni. Miért kellene megszakítanom a kapcsolatot a barátnőimmel, csak mert van egy párom? Nem értem.

Vagy mehetünk szórakozni, de jöjjön babysitternek a párom? :D

2020. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ilyen alkalmak Kérdezőnek is beleférnének, én nem olvastam tőle olyat, hogy mindenképp meg kell szakítania a lánynak a teljes baráti körével a kapcsolatot.
2020. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!