Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a diagnózist.


Te az a típusú férfitárs vagy, akivel nem egy hullámhosszon mozgunk, szóval felesleges a vita. Illetve leírtam szerintem mindent, mit fűzzék még hozzá?


((Akartam írni az értékrendet, csak akkor még beképzelt is lennék a beteg mellé :D))


Sok sikert a párkapcsolatodhoz!

2020. jan. 30. 12:36
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Te ragadtad ki a hangos zenét, hogy mi értelme. Nyilván nem a hangos zene miatt járnak az emberek a szórakozóhelyekre, otthon is lehet hangosan menetni a JBL-t, sőt, vedelni is lehet otthon nem ez a lényeg.

A "sok pasi fogja bámulni" nyöszörgés meg pont úgy hangzott, mint aki nem féltékeny. :D

2020. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem a barátnős este a baj, mert a kávézó miatt nem problémáznál.

Nem a buliban lévő fiúk a baj, mert nem féltékenykedsz.

Akkor mi a bajod azzal, ha elmegy a barátnőd buliba?

2020. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lettem, hogy hol ismerted meg ezt a lányt, ha ennyire különböztök? :) És akkor nem zavart, hogy ilyen?


Egyébként az nem baj, hogy neked ez sok, más típusú lányt szeretnél. Az a baj, hogy mindenkit lenézel, meg rossznak tartasz, aki bulizik. Nem kell szeretni, nem kell bulizni járni, de nem egyformák az emberek. Van, aki meg otthon ülni nem szeret.

2020. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
# 31: sajnálom, hogy így jártál. Én úgy gondolom, hogy amit egyszer kimondok, az úgy is lesz, tehát, hogy olyan nőt szeretnék. Az illető hazudott, önmagát is becsapva. Nagyon szomorú.
2020. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mégis mit értesz az alatt, hogy "tisztelettudó"? Ez a szó tipikusan az autoriter berendezkedésű társadalmak alap elvárása, vagyis azoké az embereké, akik elvárnák, hogy az ő személyes, szubjektív normáit ellenvetés és megkérdőjelezés nélkül vegye alapul a másik ember. Ez az elvárás senkivel szemben nem reális, továbbá nem is jogos.
2020. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Azt, hogy öregnek, fiatalnak, ismerősnek, ismeretlennek megadja a tiszteletet, feltéve, ha a másik fél is rászolgál erre és nem egy vadparaszt.


Az említett hölgyemény ezt elfelejtette, és váltott a flegma stílusra. De egyébként nem csak velem volt már ilyen, mint a szemét, mocskos, uralkodni akaró személlyel, hanem a szomszédnak se köszönt már oda, pedig ő megtette.


Én innentől kezdve viszont kiszálltam a vitából, mert vakvágány lenne az egész és igen, nem tudjuk egymást meggyőzni, nagyon jól látjátok. Mondjuk a kérdésem célja nem is az volt, hogy random emberek engem pszichológiailag elemezzenek...


Aki a kérdésre válaszolt, annak köszönöm...

2020. jan. 30. 13:51
 48/54 anonim ***** válasza:
92%
Én pl visszafogott, unalmas nő vagyok: az életben nem jártam még szórakozóhelyen, szelfit soha nem töltöttem fel egyetlen közösségi oldalra, barátaim nincsenek, így eljárni sincs kivel, ott pedig azért még nem tartok, hogy egyedül járjak iszogatni. Nyilván nem olyan férfit fogok keresni magamnak, akinek az élete a bulizás, hétvégente két napon át totál részeg és hatalmas haveri köre van, akikkel szeret hetente többször találkozni, közös programokra járni, hogy aztán majd erőszakoskodhassak, hogy mit képzel, hogy nélkülem megy szórakozni, mert tudom, hogy abban a pillanatban küldene el az anyám pitsájába az illető. Ha majd úgy érzem, hogy párra van szükségem, akkor egy hozzám hasonlóan visszafogott srácot keresek. Egy szolid, csendes, nyugodt és hozzám hasonlóan unalmas srácról nem hiszem, hogy több év kapcsolat után egyszer csak bekattan majd és nekiáll bulizni, mint az állat.
2020. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól gondolod ezt, amit leírtál. Sokan a bulizást egyfajta örömforráshoz kötik és úgy gondolják, ha ettől megfosszák őket, akkor már "nem élhetnek"... Fontos a közös értékrend egy párkapcsolatban, nagyon fontos.
2020. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, egyszer voltam bulizni, a főiskola nyitóbuliján, és ott olyan szörnyen éreztem magam, hogy nem voltam azóta sem, illetve előtte se voltam bulis típusú. A párom szintén nem egy bulizós srác. Sajnos ő otthonülősebb nálam, szóval kevesebb pogramunk van együtt, mint amit szeretnék (pl séták, kirándulások, új éttermek kipróbálása), de sokszor beadja a derekát, akkor is, ha ő nem akar menni, és utólag nem bánja meg. Szóval mindketten próbálunk egymáshoz alkalmazkodni, szerencsére nincs nagy eltérés az igényeink között.

Amúgy mások fikázásával semmire sem fogsz menni az életben, maximum szerzel pár ilyen fikázós havert magad mellé, akikkel jól lenézhettek minden olyan embert, aki más, mint ti.

2020. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!