Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
98%
Én nőként intro vagyok,és mikor sikerült egy ilyen férfit megismernem,nem volt kérdés hogy egy pár leszünk. Csak az ismerkedés eltartott hat évig,úgy hogy teljesen úgy gondoltam,hogy volt időm megismerni. Ezután összeköltöztünk,és gyerekünk is született. Ő is mindig azt mondta,hogy ilyen nőről álmodott,akinek a család a fontos,és jól érzi magát akár egy melegítőben is otthon. Aztán egyik napról a másikra minden megváltozott benne. Egyszer belenéztem a telefonjában,és szilikonos,kikent alulöltözött lányok képeivel volt tele. De közben meg engem dícséret,hogy én milyen jó személyiség vagyok. A változást úgy vettem észre,hogy nem volt kedve szexelni,nem akart családi programokat stb.. igazából én nagyon megszívtam,mert mondhatom azt,hogy jó vagyok otthoni cselédnek,ő pedig egy álomvilágban él. Olyan szinten,hogy teljesen el hanyagol. És már sokszor úgy érzem,hogy bárcsak egy kicsit erőt vennék magamon és elmennék egyet szórakozni. De nem tudok,mert az nem én lennék.
2020. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, hatalmas baromság az elképzelésed, dr szíved joga azt vallani, amit akarsz.

Egész biztosan van ilyen nő, aki passzol ebbe, bár értelemszerűen nem túl sok, úgyhogy nehéz lesz ilyet találni.

2020. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Hatalmas baromság a társadalom nagy része szerint, igen.
2020. jan. 30. 11:45
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező egy tipikusan megkeseredett ember, és a csalódásai miatt azt hiszi, hogy az ő világképe a helyes, mikor a buliról is teljesen hülye felfogása van. Voltam én is ilyen, "hű de különb ember vagyok" fajta. Kijöttem belőle.


Hagyd el ezt a hülye nézetedet, egy buli se vonja maga után a részegséget és a pasivadászatot. Mozdulj ki otthonról te is néha, és rájössz hogy az élet sokkal több. Lehet a pároddal is bulizni, és lehet őt elengedni a barátaival is. Sőt, nem vagy senki hogy korlátozd menjen csak.


Tudom hogy úgy se érek semmit se el, meg vagy az igazadról győződve, de mások kritizálásával úgy se ők, hanem te maradsz egyedül.

2020. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nyugodtan írhatsz ha gondolod én is olyan vagyok mint te csak lányba.(:

20/N.

2020. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, voltál már pszichológusnál? De komolyan.

Mi az, hogy minek a hangos zene, stb? Én is sok hobbit nem értek, mégse állok le hápogni, hogy például az autósport baromság, semmi értelme, miért nézi valaki, ne nézze..... Nyilván azért foglalkozik vele, mert érdekli. Mit kell ezen magyarázni? :D

2020. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
94%

Én is introvertált vagyok.


Barátnőm elég durván extrovertált és sokat jár bulizni, vagyis mondjuk úgy hogy járt. Most már egyre kevésbé jellemző rá.


Mindegy ... engem soha sem zavart. Minden buli után elmeséte a furcsábbnál furcsább módokat, hogy hogyan próbáltak ráhajtani.


Volt, hogy egy barátnőjében volt, egy keveset ittak és gyroszt ettek. Rájuk hajtott 2 fiú, de olyan agresszívan és furcsán tették hogy felhívott telefonon, hogy jelezze a fiúknak hogy ő már foglalt.


Ezek engem egyátalán nem érintenek rosszul, mert van egy egészséges önbecsülésem és emiatt nem félek hogy a barátnőm leakarna cserélni másra és tudom, hogy nem csalnak meg. Ha mégis és kiderül, akkor vége és ráérezk akkor foglalkozni ezzel ha elkerülnénk idáig.


Ami szerintem sokkal nagyobb valószínűséggel történne meg ha folyamatosan visszatartanám és bármikor amikor elmegy a barátnőivel szórakozni akkor megpróbálnám lebeszélni.


Ehelyett mindig támogatom, még ha úgy gondolom hogy nem a legjobb ötlet is maximum úgy jelzem neki, hogy kérdéseket teszek fel, ami alapján saját maga jön arra a következtetésre, hogy "lehet még sem lenne olyan jó elmennem". Ilyen szerintem összesen 1x max 2x történt még csak.


Pl.: Tegnap is egyetemi barátokkal ment egy házibuliba és maximálisan támogattam, sőt még közösen vettük meg a bort amit vitt magával.


Ja ... és még egy fontos dolog. Ahoz hogy valaki félre lépjen, vagy mást találjon nem kell buli. Én is a mindennapi életben kapot mindig a lehetőségeket, hogy félrelépjek, csak soha sem élek velük.


Szóval irracionális csak a fent említett két dolog miatt félteni a másikat. Ha meg nem ezek miatt félsz, csak nem akarod hogy más legyen az érdeklődési köre mint a tiéd, akkor meg önző motivációval irányítani akarod, ami nagyon gáz.


Szerintem a kérdezőhöz hasonló mentalitású férfiaknak az önbecsülésükkel és önbizalmukkal van probléma. Félik elengedni a partnerüket, mert biztos megcsalja őket. Meg túlzóan ragaszkodnak.

2020. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Jól kiragadtad a hangos zenét :DDD
2020. jan. 30. 12:11
 39/54 A kérdező kommentje:
Ezt eléggé félrenézted, soha nem voltam féltékeny, soha nem erről volt szó...
2020. jan. 30. 12:13
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy féltékeny, akkor mért zavar ha hetente 2x barátnős estét tart és jól érzni magát?


Magyarul egészséges távolságot tart és nem lógtok folyamatosan egymás nyakán. Plusz hogy van egy élete rajtad kívűl.


Ha komolyan ez zavar, akkor meg szimplán beteg vagy....

2020. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!