Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
63%
Ezért hagytam fel a párkereséssel.
2020. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Én nagyon hosszú évekig voltam párkapcsolatban. Olyan volt a barátnőm, hogy tényleg, nem hittem el, ilyen létezik. Végetlenül visszafogott, tisztelettudó, nem maradozott ki éjjel. Mindig mondtam, nekem már nem kell aggódnom, ki lesz a párom az életben.


Aztán teljesen megbolondult, ott hagytam.


Állítólag nekem tűrnöm kellett volna, "mert mindenki más is ezt csinálja". Ivászat, buli stb. huszonévesen...

2020. jan. 30. 10:32
 3/54 anonim ***** válasza:
94%

1.) Ha introvertált vagy és zavar egy extrovertált nő életmódja...Miért nem introvertált lányt keresel?

2.) Ha zavar a párod életmódja és "mar belülről" akkor hagyd ott. "Bla bla bla nem akarok egyedül lenni" de így csak ártasz mindkettőtöknek. A te viselkedésed és értékrended nem fog megváltozni, az övé se, akkor mi a fenének vagytok együtt.

3.) Szerinted az összes szolid katolikus jókislány az Alföldön él?

4.) Ha a nő bulizni akar akkor bulizni fog, mert ő ezt szereti és igen, rosszabbul érezné magát ha kimaradna és minden este otthon kéne tunnyadnia pedig nem szeretne. Pont mint amikor téged, az introvertáltat kirángatnak otthonról és buliba pottyantanak minden este, pedig nem szeretnéd. Ha ennyire már az életmódotok, ismétlem, és egyikőtök se tudja elfogadni a másikat, akkor bye bye menjetek szét.

2020. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
29%
Jelen. :-)
2020. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Van bulizós férfi is. Elég sok. Ez nem az illető nemétől függ.

És természetesen van rengeteg nem bulizós nő. Az meg hülyeség, hogy ha valaki párkapcsolatban van, akkor nem mehet bulizni. Miért nem?

Én mondjuk nem járok gyakran, évente pár alkalom, egy-egy szülinap, amit barátokkal megünneplünk. De akkor se mindig szórakozóhelyre megyünk.

Szelfizni, bármilyen oldalra feltenni képeket nem szoktam.

2020. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
Ne akarj uralkodni a párod felett.
2020. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Igen ám, csak vannak, akik összekötötték az életüket, esetleg hitelt vettek fel a lakhatás miatt. Gyerekről ne is beszéljünk.


Szerencsére rám semelyik sem igaz, áldom az eget, hogy ilyenbe nem ugrottam bele, pedig lett volna rá lehetőség.


Engem ha valaki megismer, mégha meteorok esnek az égből, akkor sem fog változni a személyiségem, az leszek, akit mutattam. 26 év alatt nem változtam semmit, talán ezután sem fogok...!

2020. jan. 30. 10:46
 8/54 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez nem intro/extrovertáltság kérdése...

Természetesen nem kell széklábhoz kötözni egyetlen nőt sem... :-D

De ha én párkapcsolatban vagyok, tuti nem egyedül (a párom nélkül) megyek éjszakázós bulikba... Nyilván vannak barátnős programok is, ismétlem, nem kell összekötözve élni párkapcsolatban sem.

De valahogy a vad bulizós csajprogramok - kívülről nézve - pasivadászattal vannak összekötve. Az pedig egy párkapcsolathoz hogy jön...?

2020. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
100%
Más életvitel, más felfogás, más stílus, amivel nincs semmi gond. Ha te sikertelen vagy a nőknél, akkor neked is el kellene gondolkodni, hogy mi a helyzet a víz és kacsa esetével. A "sokat gondolkodó" természetednek nem kellene, hogy gond legyen. :)
2020. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nevetséges... Az egész gerinc kérdése.


Ha párkapcsolatban vagyok, nem megyek el leinni magam, és nem éjjel ténfergek haza. Barátokkal/barátnőkkel sem.


De nyugodtan rá lehet fogni mindent az uralkodásra, így a legkönnyebb, nem?...

2020. jan. 30. 10:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!