Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan nőket találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőket találni még, akik "bírnak magukkal"?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt látom, megy ezerrel a liberalista életmód. Párkapcsolatokban is a nők meg vannak bolondulva, minden nap másik szelfi, csajbulik, szórakozás éjjel 12-ig.


Aztán ha férfi megmeri jegyezni, hogy jobb lenne egy szolidabb életmód, rögtön jön, hogy birtokolni akarsz, nem engedsz élni...


Ezért sokan hallgatnak, mert nem akarnak egyedül maradni, de biztos vagyok benne, a legtöbbet marja belül.


Egyáltalán miért akar bulizni egy párkapcsolatban lévő nő? Ha kimaradna az életéből, akkor nagy gond lenne?


Én egy introvertált, sokat gondolkodó, otthon ülős személy vagyok. Van még valahol ilyen nő?


Már azon gondolkodtam, hogy az Alföldön kellene keresgélni.


26F


2020. jan. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
100%

"Én már csak kifejezetten erősen introvertált nővel szeretnék ismerkedni."


Tehát nálad az sem fér bele, ha a baráti körével néha elmenne egy kicsit iszogatni, vagy kávézni, vagy csajos estét eltölteni a barátnőkkel? Érdekes.

2020. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Ne szakítsd meg. Csak azt nem értem, miért kell a hangos zene, az ivászat, meg hogy 25 pasi elismerje aznap, milyen jól nézel ki, 5 meg rádmásszon.


Aki erre vágyik, nekem azzal nincs dolgom, de még beszélgetés szintjén sem.


Hozzáteszem, nem beképzeltségből, nehogy félreértés essék.

2020. jan. 30. 11:10
 23/54 anonim ***** válasza:
14%
Majd 32 évesen megnyugszik amikor már a kutyának se kell.
2020. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

#19


Miért ne mehetne el? Nincs mit titkolnod. Legalább nem kellene félned, hogy valami baj történik, amikor éjszaka mászkálsz haza, jó eséllyel nem lennél benne a másnapi híradóban.

2020. jan. 30. 11:22
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Az összes problémád megoldódna akkor ha olyan lánnyal jönnél össze, aki hasonló hozzád és ahogy látom ezt már te is beláttad, szóval mi tart vissza? Nem egy csalódás után kell bedobni a törülközőt és elátkozni minden női személyt, aki bulizni mer.

És igen, léteznek introvertált nők. Nyilván. Menj és keresd meg őket.

2020. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Amúgy férfiak, nyugodtan írjatok ti is, nem látja az asszony úgysem... :D
2020. jan. 30. 11:27
 27/54 anonim válasza:
23%
Pont ezért nem is szeretnék barátnőt.
2020. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

#25


Igen, minden "párkapcsolati gondom" megoldódna egy ilyen nővel. Nekem semmi más gondom nem volt és nem is lesz szerintem egy párkapcsolatban, mint amit leírtam.


Jelenleg a csalódottság tart vissza, és amiket "látok".

2020. jan. 30. 11:31
 29/54 A kérdező kommentje:

#27


Én nem gondolkodom így. Úgy vagyok, meglátom majd mi lesz. De görcsösen nem akarok semmit.


Biztosan vannak még értékes nők. Igaz, sokuk már foglalt, nem véletlenül... Melyik férfi nem örülne egy olyan nőnek, aki tudja hol a határ, visszafogott, és nem a nagyvilágnak él?


Ettől nem leszek nőgyűlölő.

2020. jan. 30. 11:35
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

"amiket látsz" teljesen olyan mintha a hangosabb, kint lévő lányok lennének az extrovertáltak, az introvertált lányok meg a kevésbé feltűnőek.

Ha nem keresed ezeket a lányokat, nem próbálkozol, akkor...minek vagy itt. Vannak? Vannak. Lehet találni? Lehet. Akkor ha MÉSZ és KERESEL.

2020. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!