Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gépészmérnök mánia 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gépészmérnök mánia 5 per 4 nőnél? Ritkán facebookozok, de ha látok egy nőt (átlag külsejű 20 on évest), és rákeresek közösségi oldalon, akkor 8 ból 6 szor is volt párja, mindnek ahogy néztek gépészmérnök. Mánia lett ez? Miért?

Figyelt kérdés
Kezd emiatt komplexusom lenni. Normál átlag diplomás vagyok, de sajna nem vagyok versenyképes. És senki ne jöjjn azzal, hogy ő nem ismer ilyet vagy nem ezt látja, és majd megmagyarázza, hogy ott náluk minden diplomás nő 4 műsuzakos hapsival vagy mezei állami alkalmazottal jár. Van olyan is, de az az 5 ből 1, a maradék. És minden boldog boldogtalan evlégzi a műszaki egyetemet egyes városokban (nem BME), mert ezeknek a féárfiaknak a javát ismerem és egyszerű az agyuk, mint egy amőbának. De elvégzik, van amelyik 8 év alatt és utána egyből kap 400 ezret, amit én soha nem fogok. Fáj ez, hogy értelmes vagyok, ronda sem vagyok, de matekból sík vagyok. Amiben meg jó, az totál piacképtelen és nem fizetik meg. Biológus vagyok.
2020. jan. 24. 22:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
96%
Le sem tagadhatod, hogy a matek nem az erősséged. A világon nincs ennyi gépészmérnök 😁
2020. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%
Azért van a tinder is teli gépészmérnökkel, egyszerűen csak sokan vannak. Szerintem te a fizetésükre vagy irigy.
2020. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
84%

Haver 1 villamosmérnök : nincs nője

Haver 2 gépészmérnök : felesége, családja van, 33 évesek,boldogok

Haver 3 villanyszerelő: csinos 26 éves feleség, még nincs gyerek

Haver 4 gépésztechnikus : csinos 27 éves feleség, még nincs gyerek

Én gépésztechnikus : csinos 22 éves barátnő, még nincs gyerek


Felénk nem rossz annyira az arány. Lehet költözni kéne.

2020. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Gyere fel Pestre, itt az összes mérnök haverommal levegőnek vagyunk nézve a nők által.


Itt előnyben vannak a BCE, BGE meg az összes gazdasági kar férfiai. Nyilván a lányok több mint 50%-a is innen kerül ki.

2020. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már el ez melyik város? :D

Miskolc?

2020. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudom miről beszélsz. Csinos igényes nő vagyok jó állással.

A férjem vízvezeték szerelő. Pont nem érdekel mit dolgozik ha nem lusta és ügyes abban, amit csinál.

2020. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"minden boldog boldogtalan evlégzi a műszaki egyetemet"


mesélj még...

2020. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
utolsó, Miskolcon, Debrecenben igen. Vagyis ha ezek az emberek, akik agyilag amőba szinten vannak (ismerem őket, egyik 6,másik 7, a harmadik 8 évig tolta az 5 éves műszakit), aztán kaptak mind zsíros melót meg lett jó csajuk.
2020. jan. 25. 13:48
 39/44 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

#38 WHAT?!

BME-n, Óbudain, Széchenyin besz*rsz, mire elvégzed.

Amúgy mérnöknek lenni menőség.

2020. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
#36 jah meg amig fut az ingatlanpiac zsírosra keresi magát. Már egy burkoló is megteheti hogy új Porscheval járjon hiszen 3-4x áron dolgoznak mint ami indokolt lenne
2020. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!