Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gépészmérnök mánia 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gépészmérnök mánia 5 per 4 nőnél? Ritkán facebookozok, de ha látok egy nőt (átlag külsejű 20 on évest), és rákeresek közösségi oldalon, akkor 8 ból 6 szor is volt párja, mindnek ahogy néztek gépészmérnök. Mánia lett ez? Miért?

Figyelt kérdés
Kezd emiatt komplexusom lenni. Normál átlag diplomás vagyok, de sajna nem vagyok versenyképes. És senki ne jöjjn azzal, hogy ő nem ismer ilyet vagy nem ezt látja, és majd megmagyarázza, hogy ott náluk minden diplomás nő 4 műsuzakos hapsival vagy mezei állami alkalmazottal jár. Van olyan is, de az az 5 ből 1, a maradék. És minden boldog boldogtalan evlégzi a műszaki egyetemet egyes városokban (nem BME), mert ezeknek a féárfiaknak a javát ismerem és egyszerű az agyuk, mint egy amőbának. De elvégzik, van amelyik 8 év alatt és utána egyből kap 400 ezret, amit én soha nem fogok. Fáj ez, hogy értelmes vagyok, ronda sem vagyok, de matekból sík vagyok. Amiben meg jó, az totál piacképtelen és nem fizetik meg. Biológus vagyok.
2020. jan. 24. 22:08
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért egyes helyeken, gyorsan írtam, meg ideges is vagyok. Pont.
2020. jan. 24. 22:09
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív prekoncepció.
2020. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Noren1989 ***** válasza:
97%
Egyedülálló gépészmérnökként nem tudom, hogy miről beszélsz.
2020. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
kivétel mindig van...
2020. jan. 24. 22:12
 5/44 anonim ***** válasza:
77%
Ha te nő lennél, és válogathatnál, a csóró Gézát választanád, vagy a stabil egzisztenciával rendelkező Tamást?
2020. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit hangosabban sírjál légyszíves mert hozzám nem hallatszik el a rinyálásod😂😂


N

2020. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
31%
Sokan tanulnak gépészmérnöknek, 10ből 4 pasi, másik 4 infós, 1 bölcsész és 1 egyéb. Ezért van a legtöbb csajnak gépészmérnök vagy infós csákója
2020. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
ugye itt nem lehet küldeni videot. De kapásból 35 párt tudnék levisdeozni, vagy fényképezni, ahol a nő sima mezei diplomás ápolónő, rendőrnő, tanárnő, bölcsész, bsc-s gazdaságis, andragógus, etc, Mindnek villamos vagy gépészmérnök párja van, és azokból minden 2. pasi ilyen telibesz... búvárruha típus, elhízott, ronda. Persze a belső...Vagy inkább más.
2020. jan. 24. 22:14
 9/44 A kérdező kommentje:
7. én nem annak tanultam, nem megya matek, sohasem ment. Ez van. De emiatt kiessek mindenféle lehetőségből, az fáj. ÉS tényéleg nincs velem semmi gond, normális vagyok, figyelek magamra öltözködéás és sportolás területén, tudok főzni, nyitott vagyok, házias. De nem vagyok családfenntartó. Persze ronda közmunkás Erzsi mosolyog rám, és nincs vele semmi bajom, de azért álljunk már meg...Jobb nem jut, egy rendes, átlag (vagy csak normális átlag kinézetű, értelmes nő nő? Ezek szerint nem.
2020. jan. 24. 22:18
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut, ha nem teszel érte. Próbálkozol? Ismerkedsz? Nem minden egyetemista csaj foglalt...
2020. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!