Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gépészmérnök mánia 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gépészmérnök mánia 5 per 4 nőnél? Ritkán facebookozok, de ha látok egy nőt (átlag külsejű 20 on évest), és rákeresek közösségi oldalon, akkor 8 ból 6 szor is volt párja, mindnek ahogy néztek gépészmérnök. Mánia lett ez? Miért?

Figyelt kérdés
Kezd emiatt komplexusom lenni. Normál átlag diplomás vagyok, de sajna nem vagyok versenyképes. És senki ne jöjjn azzal, hogy ő nem ismer ilyet vagy nem ezt látja, és majd megmagyarázza, hogy ott náluk minden diplomás nő 4 műsuzakos hapsival vagy mezei állami alkalmazottal jár. Van olyan is, de az az 5 ből 1, a maradék. És minden boldog boldogtalan evlégzi a műszaki egyetemet egyes városokban (nem BME), mert ezeknek a féárfiaknak a javát ismerem és egyszerű az agyuk, mint egy amőbának. De elvégzik, van amelyik 8 év alatt és utána egyből kap 400 ezret, amit én soha nem fogok. Fáj ez, hogy értelmes vagyok, ronda sem vagyok, de matekból sík vagyok. Amiben meg jó, az totál piacképtelen és nem fizetik meg. Biológus vagyok.
2020. jan. 24. 22:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy gépészmérnök vagy, de magyar nyelvtanból hogyan érettségiztél le, azt nem vágom.
2020. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
33 vagyok, annyira már nem egyetemista 23 éves lányra vágyom. Sok az a 10 év. 5-7 év igen.
2020. jan. 24. 22:23
 13/44 A kérdező kommentje:

Gépészmérnök jól keres, a nők pedig szeretik a pénzt.


Ez a baj, hogy ez sokkal fontosabb, mint maga az ember. Nem elég egy átlag keresetű de normális férfi? Mert úgy látom, hogy nem. Ha én írok egy nőnek faceen, alig válaszolnak. Ismerős mérnök (kint is van neki az adatlapján és nem, nem jobb pasi nálam) szinte semmiben) meg ha ír, minden 2. visszaír neki, és azonnal kérdik, érdeklődnek, hogy te hol vagy mérnök stb (nem konkrétan a bérre kérdeznek rá, mert olyan nő nincs, de megmozgatja azonnal a fantáziájukat ez a diploma, számomra hihetetlen).

2020. jan. 24. 22:26
 14/44 anonim ***** válasza:
97%

Na gondoltam, hogy a mamahoteles 52%-os írogatja ki a norbiszopó kérdéseket. :) Már mióta itt csikorgatja a fogát és szidja a nőket, most volt pár jó napja, mert valami érzelmet ki tudott váltani a nőkből.


"ugye itt nem lehet küldeni videot. De kapásból 35 párt tudnék levisdeozni, vagy fényképezni, ahol a nő sima mezei diplomás ápolónő, rendőrnő, tanárnő, bölcsész, bsc-s gazdaságis, andragógus, etc," Kérdező, ne haragudj, de te nem vagy normális.

2020. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
utolsó, normális választ vártam. Ne bántsuk egymást.
2020. jan. 24. 22:28
 16/44 anonim ***** válasza:
96%
"Nem elég egy átlag keresetű de normális férfi?" Néha azért mozdulj ki a négy fal közül, meglepődnél a melósoknak, fizikai munkásoknak milyen nőik vannak. Vagy minden férfi az utcán, akit látok nővel az gazdag mérnök? Néha úgy érzem te meg az 52% szerencsétlen -és tsai valami burokban éltek, ahonnan kibüfögitek ezeket a lázálmokat.
2020. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem a végzettséged a probléma, mint írod, a külsőd sem. Jellem, viselkedés lehet a gond. Társkeresőzzél
2020. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Biológus vagyok egy állatkertben és igen, jönnek csoportokban pl tanárnők, átlag, mosolygós arcú 25-35 közötti tanárnők gyerekekkel. Beszélgetek ott párral, nevüket megtudom, rájuk keresek közösségi oldalon. 8 ilyen volt 3 hónap alatt, mind a 8 nak volt párja, egy gyógyszerés, egynek polgármester, 6 nak villamos-gépészmérnök.
2020. jan. 24. 22:31
 19/44 A kérdező kommentje:

és abból a 6 ból kb 2 nél ilyen felállás volt mint a képen, csinos tanárnő, és valószínűelg belsőleg tökéletes értékű jól kereső férfi...


[link]

2020. jan. 24. 22:34
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Biológusként foglalkozhatnál mesterséges megtermékenyítéssel ilyen lombik klinikákon ebben rengeteg pénz van. Nem minden a mérnök dolog, a te diplomád se rossza ha jól használnád ki.
2020. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!