Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gépészmérnök mánia 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gépészmérnök mánia 5 per 4 nőnél? Ritkán facebookozok, de ha látok egy nőt (átlag külsejű 20 on évest), és rákeresek közösségi oldalon, akkor 8 ból 6 szor is volt párja, mindnek ahogy néztek gépészmérnök. Mánia lett ez? Miért?

Figyelt kérdés
Kezd emiatt komplexusom lenni. Normál átlag diplomás vagyok, de sajna nem vagyok versenyképes. És senki ne jöjjn azzal, hogy ő nem ismer ilyet vagy nem ezt látja, és majd megmagyarázza, hogy ott náluk minden diplomás nő 4 műsuzakos hapsival vagy mezei állami alkalmazottal jár. Van olyan is, de az az 5 ből 1, a maradék. És minden boldog boldogtalan evlégzi a műszaki egyetemet egyes városokban (nem BME), mert ezeknek a féárfiaknak a javát ismerem és egyszerű az agyuk, mint egy amőbának. De elvégzik, van amelyik 8 év alatt és utána egyből kap 400 ezret, amit én soha nem fogok. Fáj ez, hogy értelmes vagyok, ronda sem vagyok, de matekból sík vagyok. Amiben meg jó, az totál piacképtelen és nem fizetik meg. Biológus vagyok.
2020. jan. 24. 22:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszergyáraknál vagy növényvédő szereket gyártó cégeknél is probalkozhatnál a diplomáddal jobb fizetésért.
2020. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
és ha lesz lóvéd, vehetsz nőt részletre...
2020. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Uh bakker neked aztán izomból elgurult a xanax :D
2020. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
próbálkoztam vagy 70 helyel. Csak ide vettek fel. Nem mindenki lesz közgazdászból sem topmanager...
2020. jan. 24. 22:44
 25/44 A kérdező kommentje:

Uh bakker neked aztán izomból elgurult a xanax :D


Dehogy, csak ezt látom és tapasztalom és fáj. Eléggé kiborultam ettől az utóbbi pár hónapban.

2020. jan. 24. 22:44
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Höhö, erről eszembe jutott a közelmúltból egy céges buli, ahol volt mindenféle mérnök is, többségében a 20-35 korosztályból. Hát, nem úgy néztek ki, mint akik tobzódnak a nőkben...
2020. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz vagy kérdező.Mind a kérdésed mind a felfogásod.Elősszöris sz.rd már le hogy kinek milyen párja van ki mivel foglalkozi.Olyan nőt keress akiben valami megfog és fordítva is érzed az érdeklődést.Nem a kereset számít a legtöbb nőnek.Sok nőnek igen!Ők olyan sekélyes silány neveltetést kaptak ami a szüleik értékét képviselik.De szerintem a nők nagyobbik százalékának nem ez az elsődleges.33-f
2020. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Klónozz magadnak egy jó csajt, anti-gépészmérnök génekkel.
2020. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
nem a szakmáddal van gond kérdező, érződik rajtad, milyen kicsinyes, irigy és rosszindulatú vagy. amikor írtad, hogy 30 felett vagy, eléggé megdöbbentem, ennyi idősen ez a hozzáállás iszonyat gáz. egyébként biológusnak tanulok, az évfolyamtársaimnak és rengeteg végzett srácnak van barátnője... de nem is tudom minek magyarázom, abszurd az egész amire épp rákattantál
2020. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Rockarc ***** válasza:
100%

A human szakon vegzett filozofusok a multban is rendszerint utodok nelkul haltak meg. Ennek pedig prozai okai voltak, nok nem mentek a kozelukbe. Egyreszt azert, mert nem tuntek ferfinak meg messzirol sem, masreszt azert, mert az ilyen "gondolkodoknak" fogalmuk sincs a valosagos vilagrol, nem ertik az osszefuggeseket, nem tudjak mi hogyan mukodik. Egy alternativ vilagban elnek, amit mguknak teremtettek meg, es azon keresztul probaljak meg ertelmezni a valosagot.


Nyilvan ebbol lesz az, hogy mindenki gepeszmernok, mikozben joval tobb no szerez diplomat, mint ferfi, nyilvan beloluk sem lesz az utolso szalig gepeszmernok. Ahol en dolgozok, eleg szeles a repertoar, talan az egyetlen vagyok, aki informatikus diplomaval dolgozik ott. Az osszes tobbi tanar, agrarmernok, kozgazdasz stb. Ahany ember, annyi fele vegzettseg. Te meg ennyi idos korodra sem jottel ra, hogy nem a vegzettseg szamit egy parkapcsolatnal, de meg az allasinterjun sem.


"A népszámlálás adatai szerint 2011-ben az aktív népesség 23 százaléka rendelkezett felsőfokú, 63 százaléka középfokú, és 13 százaléka alapfokú végzettséggel. "


43F

2020. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!