Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én sokkal elfogadóbb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sokkal elfogadóbb és megértőbb lennék a nőknél?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a nők nem fogadnak el... Nem fogadnak el, mert félénk vagyok, szüleimmel élek és nem vagyok magabiztos. Én bezzeg elfogadom ezeket, nem zavarnának ha egy nő ilyen lenne, sőt pont ezt az esetlenséget szeretem mint amilyen én vagyok.
2020. jan. 21. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szívből remélem, hogy ez a kérdés csak provokáció
2020. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Miért lenne provokáció teljesen őszintén kérdeztem... Miért van az hogy én elfogadok dolgokat de a nők ezeket nem..
2020. jan. 21. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert ők megtehetik, hogy jobbnál jobb pasik közül válogathatnak, mivel náluk van a p1na. Te meg örülhetsz annak, ha jut egy akármilyen nő.
2020. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert a világotok csak a p1na körül forog. Ez a gond, ennyit láttok egy nőben. Az ilyenek maradjanak is magukban
2020. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kit akar az életébe és kit nem. Ha egy narkós azt mondaná, hogy nem zavarná, ha én is az lennék (de nem vagyok), nekem el kellene fogadnom, hogy ő az, holott okkal nem tartozom abba a kategóriába, ahova ő? Ne már... Alulról könnyű kegyesnek lenni.
2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze ha elfogadod a "rossz tulajdonsagaidat"(az h a szuleidnel laksz nem az hanem egy élethelyzet) igy persze hogy masokban ez nem zavarna. Viszont hadd legyen mar meg mindenkinek a szive joga eldonteni milyen emberrel akar elni.
2020. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Két esetlen ember mit csináljon együtt?

Nem lehetünk egyformák. Van aki szereti a tökfőzeléket, van aki nem.

2020. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!