Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megértőbb kéne legyek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértőbb kéne legyek vagy mondjam meg neki, hogy nem szeretnék találkozni többet vele?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal akivel egész jól megértjük egymást, naponta chatelünk késő estig (100km távolság van közöttünk), kedvelem a humorját is... Mesélte, hogy milyen betegségei voltak/vannak, ami engem nem is zavart az elején. Egy kicsit kezdett mérgesíteni amikor szombat este a betegségeket és a tüneteket kellett hallgassam ahelyett, hogy élvezzük egymás társaságát. Most azonban ki tud készíteni mert mindig a betegségével mentegetőzik. Amikor nincs kedve valamihez akkor egyből valamelyik nyavalyájára fogja, és hát ez ellen nehéz érvelni. Pl. mondom, hogy mozduljunk ki, ő előveszi a "fáradt vagyok" kártyát bármilyen más érvelést mellőzve.

Tudom magamról, hogy az empátia készségem nem a legjobb de nagyon dühít, hogy mindig az kell legyen amit ő akar. Próbáltam beszélni vele mondtam neki, hogy ne gondoljon állandóan a betegségeire de csak megsértődött és hallgathattam megint a "te nem tudod milyen amikor ..." típusú beteges sztorit.


2018. máj. 19. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már személyesen?
2018. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen nőt hagyni kell, mindenre a betegsége a kibúvó. Szánalmas, én ilyen emberrel nem tartanám a kapcsolatot.
2018. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez felejtős, ha csak a kifogásokat keresi, meg agyilag csak lezsibbaszt.
2018. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebbe kár további energiát fektetni.
2018. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig is nagyon megértő voltál. Hagyd a francba a nőt, még megbetegít téged is a dumájával.
2018. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!