Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól tettem, hogy nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy nem akartam találkozni egy lánnyal, aki csak barátkozni akart volna velem?

Figyelt kérdés
Egy esetleges kinálkozó lehetőséget szalasztottam el, vagy pedig megakadályoztam, hogy palira vegyen egy csaj?Az esetek mekkora részében fordul elő az, hogy ilyen barátkozásból több is lesz?

2018. máj. 1. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csak barátkozni akart?
2018. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta, hogy ne számitsak másra.
2018. máj. 1. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondani bármit lehet. A tettek beszédesebbek. Én is mondtam a volt férjemnek az első randin ilyet. Mégis több lett belőle.
2018. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt mondta, akkor szerintem jól döntöttél. Bár mondjuk szerintem egy találkozás belefért volna, hátha közben mégis valahogy felébred benne a vonzalom, vagy azzal nem lett volna veszteni valód, de ha továbbra sem változott volna semmi akkor nyilván felejtős lett volna a dolog.
2018. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából első találkára nem is szabad nagyon elvárásokkal menni, hogy ebből mondjuk kapcsolat legyen. Szimplán csak ismerkednétek, aztán majd ott alakul, hogy mi lesz a kimenetele. Szerintem egy találkozót megpróbálhattál volna, aztán utána láthattad volna, hogy vajon tényleg csak azt akart-e.
2018. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt már lány,aki próbára tett,mennyire vagyok kitartó.
2018. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csak próbára akart tenni, akkor jól tetted. Az ilyen hülye játszmára semmi szükség (és ha nem akar lefeküdni az első randin, ami teljesen rendben van, akkor nem a csak barátok legyünk dumát kell elővenni).



Hogy jól tetted e? Az jó kérdés.


Nekem volt randim amiből jó haverság lett, és volt randim, aki amikor elkezdte ezt tolni, akkor úgy gondoltam, hogy barátként nem tudnék rá tekinteni, magamat meg nem kínzom azzal, hogy csak haverkodunk, így leépítettem.


Ezt neked kell eldönteni, hogy jól tetted e, de ne azért bánd, mert hátha mégis meggondolta volna magát.


Amúgy az esetek kis részéből lesz később mégis valami.

2018. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre valaki tökös. Friendzone-ból csak a legendákban jut ki ember fia élve.
2018. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok barátod van? Szerintem az tök jó dolog. Akár nő, akár férfi.

És miben vett volna palira?

2018. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!