Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet chat-elessel elérni hogy találkozni hivjon? Online tarsker

Figyelt kérdés

Probalok ismerkedni online.

De akikkel kezdunk baráti szintre áttérni (napi csetelések honapokon at)közel is lakunk egymashoz, igazabol minden passzol mégsem hivnak randira en pedig nő letemre nem akarok ramenős lenni.


Milyen tema, cseteles az, amibol a ffi azt gondolja igen, en őt latni akarom eloben talalkozni vele!?


2018. máj. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs kedved találkozni?
2018. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár napnál tovább soha nem csetelgetnék senkivel. Aki komolyan gondolja az ismerkedést, az a személyes találkozóban is benne szokott lenni, hiszen úgyis ott derül ki minden. A hónapokon át tartó online írogatás csak időpazarlás és egymás hülyítése.
2018. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj neked randira hívnod, de elég egyszerűen meg lehet mondani pár mondattal, hogy utána úgy érezze, ő hívott el randira.

Valamiről beszéltek és utalgatsz rá, hogy "látnád élőben" vagy "ez csak személyesen tudna igazán átjönni". Ha nem teljesen kuka a csávó akkor csak veszi a lapot.


Hónapokon át pedig soha NEM SZABAD ismerkedni társkeresőn találkozó nélkül. Minél tovább chatelgettek, annál nagyobb eséllyel alakul ki fals kép a másikról és annál nagyobb a valószínűsége, hogy a találkozón már csalódik az ember mert másra számított.

2018. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"en pedig nő letemre nem akarok ramenős lenni"


Szóval felmented magad arra hivatkozva, hogy nő vagy? Ez tkp szexizmus...

2018. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én utalgatok rá de nem veszi a lapot


Nem felmentésként irtam h nő vagyok hanem nálam kizáro ok ha randira se hiv meg. Igazábol ha ennyit sem akar tőlem ami minimum akkor nem égetném magam ha nem muszaj plusz nekem ffi kéne es nem olyan ahol nekem kell ffikent viselkednem. Moziba ne vigyem?


Csak tartok attol h én rontok el valamit? Átlagosan beszélgetunk a napjainkrol, csalad, barátok, stb ez kevés? Vagy nem jo?

2018. máj. 4. 16:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Es messze lakom. Ezt a privikre ertem
2018. máj. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!